0.25+ 2 سال پیش

خرید از دیجی کالا


این نظرسنجی شامل 1 سوال می باشد.
874 نفر در این نظرسنجی شرکت کرده اند.
1 - آیا خرید کردن از دیجی کالا مناسب است؟


اکثر مواقع از بازار قیمتی بسیار بالاتر ،پشتیبانی ضعیف و ناکارامد را شاهد هستین از یک تامین کننده معتبر به کارگزاری ضعیف تنزل پیدا کرده است


5

با ورود به همه عرصه ها و ارائه قیمتهای دور از واقعیت تبدیل به دلال شده است.


5

اکثر مالکین و سهام داران این نوع بیزنس ها از خانواده های پرنفوذ و دزد زاده هستند که متاسفانه نفوذ زیادی در همه ارکان دارن و حاشیه امنی برای خود و فعالیت غیر شفاف کسب و کار خود ایجاد نموده اند


1

به نظر من طراحی سوال ها به طور افراطی با غضب شخصی بوده و این جور سوالا استاندارد نیستن. بنده به شخصه از هر فروشگاه اینترنتی خرید کردم با موفقیت بوده و هیچ وقت ناراضی نبود. حتی از قیمت و کیفیت. چون خرید با اگاهی کامل انجام شده.


13

و در نهایت گرانی و احتکار موضوعی هست که فقط مربوط به بعضی فروشگاه ها نمیشه. از جای دیگری باید جلوی این کاراها گرفته بشه.


6

گاهی اقلام مناسب است، نه همه


3

حتماً در زمینه داده‌کاوی و شیوه‌های تسلط بر خرید و جامعه آماری خاص مطالعه بفرمایید. متاسفانه فراموش کردم در این زمینه هم سوال هایی قرار دهم تا از ماجراهای فروشگاه‌های اینترنتی و حامیانشان باخبر شوید.


4

باید نهادهای نظارتی در این زمینه بیشتر شوند. هم‌چنین آگاهی افراد باید در زمینه خرید محصولات اینترنتی بیشتر شود. بنظر من خرید اینترنتی اصلا اشتباه نیست و بسیار سودمندتر از خرید حضوری است.


3

نظارت، نظارت و نهایتآ نظارت بر هر کسب و کار حقیقی و مجازی تنها راهکار برون رفت از بن بست های تورم زا و عرضه بی کیفیت کالا است.


4

اکثرصاحبان فروشگاهها آقازاده ها هستند باید به چنین مواردی پلیس فتا نظارت کنه که اما متآسفانه زورش به اونها نمیرسه


3

نظر سنجی منفی نگر، گنگ و افراطی هست


6

سلام آقای نجاتی سئوال شما خیلی کلی هست به نظر من اگر قصد کار آماری مرتبط با رشته خود را دارید جا داشت سئوالات بیشتر و جزئی تر و بهتری مطرح میکردید


4

طراحی سوالها چندان مناسب نبود و گویا طراح چندین بار در خرید اینترنتی ناکام بوده. مثلا سوال 1 و 2 ربطی به خرید اینترنتی یا حضوری ندارد و سوال 4 بسیار کلی و ناشیانه پرسیده شده، بنظرم سوالهای خیلی بهتر و مفیدتری در حوزه خرید اینترنتی میتوانست طرح شود.


5

خرید اینترنتی بخودی خود بد نیست و شاید الان مالها و مراکز خرید بسیار بزرگ که کسب و کارهای محلی را تحت تاثیر قرار داده موضوع مهمتری باشد. در کل ساماندهی و ایجاد تعادل بین کسب وکارهای فروش اینترنتی، محلی و مراکز بزرگ اهمیت بیشتری دارد.


3

با افزایش نظارت بر فعالیت فروشگاه های اینترنتی میتوان زمینه را برای رشد و بهبود کسب و کارها مهیا کرد


1