من کارت بانکی ام رو توسیستم ثبت کردم ولی هنوز وقتی ازفروشگاه افق کوروش خرید میکنم هنوز مزایای عضویت برتم اعمال نمیشه

ز دست دیده و دل هر دو فریاد که هرچه دیده بیند دل کند یاد

عشق، دعوای میان خرد و احساس است سرنوشت همه عشاق جهان حساس است لااقل عاشق معشوقه ی مردم نشوید که به فتوای همه مظهر حق الناس است!

کدومش؟ ۱) با بدان یار گشت همسر لوط خاندان نبوتش گم شد سگ اصحاب کهف روزی چند پی نیکان گرفت و مردم شد (سعدی جان) ۲) عاقبت گرگ زاده گرگ شود گرچه با آدمی بزرگ شود (باز هم سعدی عزیز)

مزایا و معایب آزادسازی سهام عدالت چیه؟ اساتید اهل فن نظری ندارن!

اشتراک خودرو - همسفری دانشجویی

به نظر شما راه اندازی سیستم اشتراک خودرو و همسفری دانشجویان توجیه عملکردی دارد؟

برنامه ریزی شهری

بازگشایی دانشگاه ها و در برخی موارد خوابگاه ها می تواند باعث خسارات جبران ناپذیری شود.به نظر شما به چه علت با وجود پیشرفت علم هنوز واکسن ویروس کرونا یافت نشده؟پیش بینی شما برای ادامه ی موج کرونا تا چه تاریخ و زمانی ست؟

قرآن کریم همانند کسانی که خدا را فراموش کردند نباشید، پس خداوند خودشان را نیز از یادشان برده است ... لاتَکونوا کَألذینَ نَسوا أللهَ فَأنساهُم أنفُسَهُم ... .

نیک‌پی شهردار تهران در زمان شاه بود که به دست إنقلابیون افتاد. - قاضی؛ محکوم به إعدام هستی. - نیک‌پی؛ چه کسی را کشته‌ام؟ - قاضی؛ مگر در تخریب 120 آلونک، یک نفر کشته نشد؟ - نیک‌پی؛ آن آلونکها به دستور دولت تخریب شد و آن یک نفر هم در دعوا و به ضرب چاقو بود. #آسیه_پناهی #پیرزن_کرمانشاهی .

حضور در جمع انسانهایی با نگرش مثبت، انگیزه های خدمت، اهداف متعالی سعادتی است که خداوند نصیبم نمود. او را در هر لحظه سپاس میگویم و تمنای مفید بودن با عنایتش را دارم