گاهی انسان در قالب تواضع تکبر و غرور می‌فروشد که به آن "تواضع بی‌خود" می‌گویند. تواضع یعنی حد خودت را بشناس! بیش از آنکه هستی خود را نشان نشده ...

از میان انواع موجودات نه قوی ترین ها باقی می مانند و نه باهوش ترین ها، بلکه موجوداتی به بقای خود ادامه می دهند که بیش ازهمه با تغییرات سازگار باشند.

I want you to know something. People come into your life for one of three reasons, For a season, For a life time or For a lesson. Not everyone comes into your life is meant to stay. So open the door and let them walk out with a smile. Knowing that when they leave, someone better will come.

با سلام خدمت دوستان و بزرگواران باعث افتخار است با این مجموعه علمی و دانشگاهی همکاری می کنم و از مزایای مادی و معنوی آن بهره مند می شوم. سپاسگزارم از حمایت های دستاندرکاران و مسولان اجرایی این سامانه اگر میشد بخش تبلیغات کسب و کار های کوچیک هم راهندازی میشد ، بی تقص تر میشد

تجربیات کاربران

با کارت هیئت علمی سازمان تونستم در بسیاری از سمینار ها شرکت کنم . با توجه به تایید این سازمان در داخل و خارج از کشور توسط نهاد بین المللی مانند سازمان یونسکو و طرف قرار داد بودن به نظرم این سازمان و مزایایی که ارائه می دهد بسیار عالی است و جای حرفی باقی نمی گذارد.

تجربیات کاربران

با سلام و عرض ادب ، امسال برای شرکت در یک کنفرانس مدیریت ورزشی در یکی از دانشگاه های اروپایی در بخش دانشجویان دکتری به جای نامه نگاری های اداری از دانشگاه و اتلاف وقت، به ذهنم رسید کارت بین‌المللی دانشجویی را بهمراه درخواست خود ارسال نمایم یعنی یک رزومه دانشجویی در یک کارت با ابعاد کوچک به رنگ سبز رنگ .

تجربیات کاربران

سلام و عرض ادب خدمت همه اساتید بزرگ‌وار و دانش‌جویان عزیز! سازمان بین‌المللی دانش‌جویان فرصت ویژه برای تعامل و بحث علمی در محیطی کاملاً صمیمی و سالم است. ان‌شاءالله بتوانیم گامی برای پیش‌برد اهداف علمی کشور برداریم. موفق و مؤید باشید.

تجربیات کاربران

مهمترین مزیت عضویت در سازمان مشخص کردن برنامه برای رسیدن به هدف هست و در دسترس بودن ابزارهای رسیدن به این هدف در یکجا فراهم شده است.ابزارهای علمی،ابزارهای اقتصادی،ابزارهای اجتماعی و ... فقط همت و تلاش من و شماست که ما را به سرانجام موفقیت در مسیر علم و دانش می رساند.

تجربیات کاربران