نیازمند چند نفر آقا و خانم جهت همکاری در زمینه های امنیت شبکه و دیجیتال مارکتینگ

به تعدادی خانم و آقا در زمینه های امنیت شبکه و دیجیتال مارکتینگ جهت همکاری نیازمندیم

برای اطلاعات بیشتر با ID زیردر ارتباط باشید

دیجیتال مارکتینگ

با درود خدمت تمام دانشجویان و دانش پژوهان کشورم چه در داخل و چه در خارج از ایران فقط این را بگویم که با داشتن این کارت و پیوستن به خانواده بزرگ isic در دنیا، می‌توان حرفه‌ای بودن را از نزدیک تجربه کرد. در دنیای امروز کار کردن و سر و کله زدن با حرفه‌ای‌ها از اهمیت بالایی برخورداره، از اینکه عضوی از حرفه‌ای‌ها هستم خوشحالم و به تمام عزیزان و دانشجویان پیشنهاد می‌کنم حتما به جرگه ما بپیوندند.

تجربیات کاربران

با استفاده از این کارت توانستم در دوره های خوبی درمورد تدوین و نگارش مقاله و پایان نامه شرکت کنم. همچنین در دوره های مجازی مختلف که از طریق این سازمان برگزار می شد شرکت کردم. از طرفی، شبکه گسترده ای از افراد در این مجموعه باب خوبی برای آشنایی بنده با رشته ها و مسائل مختلف بود.

تجربیات کاربران

لطفا یک دوره آموزشی خوب صفر تا صد برای مقاله نویسی معرفی بفرمایید.

با سلام. از زمانیکه بنده تحقیقاتم را دررابطه با بیمه و مسائل مربوط به آن شروع کردم، متوجه شدم سازمان بین المللی دانشگاهیان در امر بیمه و ایجاد سابقه ی کاری برای قشر دانشجو, عمل نیک و خداپسندانه رو دنبال می کند. به تمامی بزرگواران پیشنهاد می کنم اگر شاغل نیستید حتما با کمک این سازمان سابقه بیمه برای خود ایجاد کنید.

تجربیات کاربران

سلام خدمت دوستان امکاناتی نظیر همین اشتراک تجربیات- دانشنامه-خدمات-معرفی ممتازان هفته-دوره های آموزشی و به خصوص نظرسنجی ها واقعا عالی است.مخصوصا نظرسنجی ها برای یک پایان نامه یا تحقیق یا آمارگیری ، بسیار عالی هست. چون همه افراد واقعی و دارای دگری های واقعی می باشند. درمکاتبات سازمان امور دانشجویان و وزارت علوم و ...هم تاکید شده که دانشجوها عضو بشن و از امکانات جهانی این سایت استفاده کنند. کاش می شد... پیشنهاداتی هم دارم که با گشت زنی در سایت به ذهنم رسید. امیدوارم با معرفی به دوستان (دقت کنید که فقط از طریق لینک معرفی کننده وارد شوید که فعالیت ایشون هم مشخص باشه) همه دانشجویان ایران در این سایت عضو بشن و تجربیات خوبی کسب کنند.

تجربیات کاربران

با سلام و درود. در دوره فرصت مطالعاتی مقطع دکتری در کشور هلند چند بار از خدمات سازمان استفاده کردم. به دوستانی که قصد سفر تحقیقاتی به خارج دارند پیشنهاد می‌کنم از خدمات سازمان در کشورهای مورد نظر استفاده کنند.

تجربیات کاربران

اطلاع رسانی از طریق پیامک خیلی به آشنایی با توانمندی ها و پتانسیل های سازمان بین المللی دانشگاهیان کمک کرده است. لذا بهره مندی از این فرصت را به تمامی اعضای دانشگاه اعم از دانشجویان، فار التحصیلان و اعضای هیئت علمی توصیه میکنم

تجربیات کاربران