قرآن کریم علی علیه‌ألسلام: آیه‌ای در قرآن کریم وجود دارد که از زمان نزول تا روز قیامت تنها یکبار به آن عمل شده است و آن هم توسط من بوده است ... (یا أیّها ألَذینَ آمَنوا إذا ناجَیتُمُ ألرَسولَ فَقَدِّموا بَینَ یَدَی نَجواکُم صَدَقَةً) ...

بخش(1) #فراخوان فراخوان ارسال مطالب علمی در حوزه زبان عربی و ترجمه به نشریه الترجمان گاهنامه دوزبانه "الترجمان" كه توسط انجمن علمی مترجمی زبان عربى دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) با هدف اطلاع رسانی و نشر دانش در زمینه های زبان عربی و ترجمه زبان عربی منتشر می‌شود(ادامه بخش۲)

بخش(2) از کلیه دانشجویان و علاقه مندان دعوت می کند تا مطالب ارزشمند خود را برای انتشار در این نشریه ارسال فرمایند. قابل ذکر است که مطالب میتوانند به هر دو زبان عربی یا فارسی باشند. مطالب ارسالی پس از داوری توسط اعضای انجمن علمی با نام خودتان در نشریه چاپ خواهد شد.(ادامه بخش3)

بخش(3) ارسال مطالب از طریق آيدی تلگرام و ایمیل زیر انجام می شود. آیدی مسئول روابط عمومی و نشریه: @Sh7925 ایمیل انجمن: Arabictrikiu@gmail.com

صاف بى دُرد كس از سـاقى اين بزم نخورد گل بى خـار كـس از گلـبن اين باغ نـچـيد [ ديوان فروغى ]

ششم مرداد روز ملی کارآفرینی و ترویج آموزش‌‌های فنی و حرفه‌ای است.مهمترین بخش جامعه نیروی انسانی ماهر و متخصص آن است. در حقیقت به گفته کارشناسان شاید مهمترین عامل بیکاری جوانان نداشتن یک تخصص یا مهارت است، شما چه قدر از این آموزش ها استفاده کردید؟ به نظر شما استاندارها در این آموزش ها رعایت می شود؟

چقدر فرق است بین چیزایی که باید به ما آموزش میدادن و چیزایی که بهمون آموزش دادن!

مروری بر منابع کنکور کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر و باید ها و نباید ها در این حوزه https://vrgl.ir/cin6g

جهت شرکت در طرح آنلاین رایگان دانشگاه تهران (دانشکده روانشناسی) با محوریت بررسی عوامل روانشناختی انواع دردهای مزمن (سردرد،بدن درد و...) به شماره ۰۹۳۶۱۱۴۰۸۹۵ مشخصات خود (نام و نام خانوادگی و سن) را ارسال نمایید. به افراد شرکت کننده نتایج تستها و درمان رایگان ارائه می گردد.شرکت برای عموم آزاد است.