يكي از خدمات جديد سازمان توانایی ثبت شركت به صورت رايگان هست كه شما می تونید در پروفايل شخصي خودتون چگونگي انجام مراحل و ثبت نام رو مشاهده و در صورت ثبت نام كد رهگيري دريافت كنيد. متشكر از خدمات سازمان در جهت ارج نهادن به دانشجويان عزيز.

تجربیات کاربران

با عرض سلام و احترام در قسمت دانشنامه موجود در سايت سؤالاتي وجود دارد كه تعدادي از اعضاي سازمان به ان پاسخ داده اند. با نگاهي اجمالي به صورت سؤالها و پاسخ هاي انها مي توان دريافت كه در واقع سايت تبديل شده به كلاس درس ان هم نه با يك موضوع خاص. پويا بودن سايت به واسطه بخش دانشنامه چندين برابر شده است سپاس از كليه مسئولين سازمان و همكاران گراميشان

تجربیات کاربران

باسلام هرچند این سازمان تخفیفات و خدماتی در خیلی از موارد رو داره ولی تجربه من ، استفاده از تخفیفات حمل و نقلی خوبه بوده ، مثلا همین چند دقیقه پیش از نوشتن این متن ، بلیط قطار تهران تبریز رو با هفده هزار و خرده ای تومن تخفیف ، گرفتم.

تجربیات کاربران

سلام دوستان . می خواستم تشکر کنم از سایت سامانه دانشگاهیان به خاطر صدور کارت های دانشجویی بین المللی ، بنده دوهفته پیش برای بازدید نمایشگاه اکسپو2020 دبی بودم . با ارائه کارت دانشجویی بین المللی برایم بلیط با فرصت دو ماهه بدون محدودیت تعداد دفعات بازدید ، به صورت رایگان صادر شد که اگر می خواستم این بلیط را بخرم باید 195 درهم معادل حدود یک میلیون و ششصد هزار تومان پرداخت می کردم .

تجربیات کاربران

اولین قانون مدیریت، تفویض اختیار است. قرار نیست که همه کارها را خود شما انجام دهید، امور را به دیگرانی شایسته، واگذار نمایید. آنتی ترنر