آفرین محمدحسینی
کارشناسی زبان و ادبیات فارسی
دانشگاه پیام نور
امتیاز : 179.5

تو مگو همه به جنگند و ز صلح من چه آید تو یکی نه‌ای هزاری تو چراغ خود برافروز (مولانا)


12 0
1 ماه پیش
0

چند سال پیش این رو در یک مجله خوندم: نزدیک یه دکه روزنامه منتظر بودم یه نفر هم ایستاده بود تخمه می‌خورد و تیتر روزنامه‌ها رو می‌خوند. یه کم که گذشت اطرافش به شعاع 50سانت پر شد از پوست تخمه! بهش گفتم: آخه این کار درسته؟ با تعجب گفت: چه کاری؟! به زمین اشاره کردم، باز گفت: چی شده؟ گفتم:(ادامه در کامنت)


6 1
1 ماه پیش
1

کتاب «کیمیاگر» از اون دست کتاب‌هایی هست که توی هر دوره از زندگی که بخونیش، متناسب با شرایط خودت و اتفاقات اطرافت توی اون برهه، دریافت و برداشت‌های خاصی بهت میده؛ یه چیزی مثل تلنگر، که توی اون لحظه بهش نیاز داری. کتاب کیمیاگر، اثر پائولو کوئیلو، (ترجمه آرش حجازی رو خوندم، نثرش خوب بود)


14 0
2 ماه پیش
1

پیشنهاد کتاب خوب: کتاب شغل مناسب شما (پاول تایگر) در این کتاب با ویژگی های مختلف شخصیتی خودمون آشنا می شیم (MBTI) و بهمون کمک می کنه عنوان شغلی متناسب با شخصیت و توانایی مون رو پیدا کنیم.


7 0
2 ماه پیش
1

مرنج و مرنجان.


9 0
2 ماه پیش
1

دوستان کتاب صوتی «چهارمیثاق» اثر دون میگوئل روییز رو پیشنهاد می کنم تهیه و گوش کنید. (اوایلش یه مقدار سنگینه اما به مرور قابل درک میشه و تاثیر خوبی در نگاه و طرز زندگی مون میذاره.) صدا و طرز بیان گوینده «آقای نیما رئیسی» هم کمک بزرگی به جذابیت مطالبش کرده و از شنیدنش لذت خواهید برد.


9 0
3 ماه پیش
8

آدمیزاد به امید زنده است.


15 0
3 ماه پیش
2

تا ریشه در آب است، امید ثمری هست.


8 0
4 ماه پیش
2