کارشناسی ارشد
مهندسی معماری منظر
دانشگاه آزاد اسلامی
سلام وعرض ادب بنده اخیرا به عضویت سازمان بین المللی دانشگاهیان درآمده ام. لطفا تجربیاتتون رو درخصوص مزایاو ویژگی های سازمان، بامن درمیان بگذارید. متشکرم.
سلام وقت بخیر در صورتی که دوستی رو دعوت کردید و از طریق لینک شما اقدام به ثبت نام نکردن امتیاز برای شما لحاظ نشده است برای اینکه امتیاز به حساب کاربری شما اضافه شود تنها کافی است که دوست شما از طریق پشتیبانی تیکتی برای ما ارسال کنند و کد عضویت شما رو ارسال کنند تا به عنوان دوست به پروفایل شما اضافه شوند و در صورت تایید مدارک و درخواست کارت عضویت ، امتیاز مربوطه به حساب کاربری شما افزوده شود. بدیهی است باید دوست دعوت شده در بازه 1 آذر ثبت نام کرده باشد
اگر نویسنده ای کتاب بدی بنویسد، مردم آن را نمی خوانند. اما اگر معمار کار نه چندان خوب ارائه دهد برای صد سال نام بدی از خود به جای گذاشته است.(رنزو پیانو)
مسابقه تا چه زمانی به پایان می رسه؟
سلام. من میخواهم از بیمە تکمیلی سازمان استفادە کنم. تا دیروز هرچە تلاش میکردم نمیتوانستم وارد سایت سازمان شوم. امروز کە وارد شدم دیدم کە مهلت تمام شدە. فکر میکنم این چند روز بە دلیل شلوغی سایت، وارد نمیشدم. لطفا اگر امکان دارد با من همکاری کنید. سپاسگزارم.
لا تمل حوائج الناس! قَالَ الْحُسَيْنُ بْنُ عَلِيٍّ ( عليه السَّلام ): "اعْلَمُوا أَنَّ حَوَائِجَ النَّاسِ إِلَيْكُمْ مِنْ نِعَمِ اللَّهِ عَلَيْكُمْ فَلَا تَمَلُّوا النِّعَمَ فَتَتَحَوَّلَ إِلَى غَيْرِكُم‏" نيازهاى مردم به سوى شما از نعمتهاى خداوند است، از نعمتها خسته نشويد و به ديگران محوّل نكنيد.
یک نفر خواب دید که پیش فرشته‌هاست، دسته بزرگی از فرشتگان را دید که سخت مشغول کارند و نامه‌هایی که توسط پیک‌ها از زمین می‌رسد، باز می‌کنند و آن‌ها را داخل جعبه می‌گذارند. مرد پرسید: شما چه کار می‌کنید؟ فرشته در حالی که داشت نامه‌ای را باز می‌کرد، گفت: اینجا بخش دریافت است و ما دعاها (ادامه در کامنت)