0.5+ 2 سال پیش

المانی به عنوان زبان خارجی Deutsch als Fremdsprache


این نظرسنجی شامل 2 سوال می باشد.
742 نفر در این نظرسنجی شرکت کرده اند.
1 - آیا فکر میکنید زبان المانی ، زبانی سخت برای یادگیری است؟ خیر
2 - ایا تا به حال ، به فکر یادگیری زبان المانی بوده اید؟چرا؟ بله


چون زبان آلمانی زبان قطب تپنده صنعتی قاره اروپا هست و آلمان آینده و اقتصاد روشنی داره و این خودش به اهمیت یادگیری زبان آلمانی اضافه میکنه.


6

سلام امیدوارم موفق باشید...اگر کمکی از بنده بر بیاید در خدمتم.


1

برای مهاجرت


0

سلام و عرض ادب بنده تمرکزم روی یادگیری زبان انگلیسیه، اما صرفا از روی علاقه به یادگیری چیزهای جدید و آهنگ و طنین قشنگی که زبان آلمانی برام داره، به صورت خودخوان شروع به خوندن کردم اما بعد فهمیدم که سخت تر از چیزی هست که بشه خودخوان و بدون کلاس و معلم یاد گرفت! :)


1

کشوری که از دو جنگ جهانی شکست خورده بیرون اومد و باز روی پای خودش واستاد و از کشورهای اول جهان شد. این فرهنگ و مردم قطعا شایسته شناختن هستن و زبانشون کلیدیه به فرهنگشون


1

چون برای مطالعاتم باید این زبان رو یاد بگیرم و از دانشگاه TU Berlin هم بورس گرفتم ولی هیچی آلمانی بلد نیستم... سعی کردم خودآموز یاد بگیرم ولی سخت‌تر از این حرفاست و احتیاج به مشاوره و کلاس و زور چماق داره.


1

زبان آموزی زبان های جدید گنجایش های مغزی را زیاد میکند


1

زبان انگلیسی تون خوب باشه یادگیری زبان آلمانی خیلی کار سختی نیست. به طور کلی 5-4 تفاوت اساسی با زبان انگلیسی داره که یادگرفتن شون هم کار سختی نیست.


0

سلام بنده زبان آلمانی را تا ابتدای B1 خواندم و در حال یادگیری نیز هستم. زبان سختی نیست فقط آرتیکل ها و آکوزاتیو و داتیوها نیاز به دقت می خواهد. زبان علمی دنیا است و کاربرد زیادی دارد.


1

با سلام، آلمان به عنوان یکی از قطب های صنعتی جهان همیشه مورد توجه مهندسین سراسر دنیاست. لذا یادگیری این زبان برای مهندسین میتواند موجب ارتباط بهتری با صنعت این کشور شود.


0

alex jolig - ich will nur dich لالایی بچگیامه.


1

زبان قشنگی برای اعتراض و جنگیدن و سخنرانی حماسی است


1

از سایت b-amooz.com و از قسمت زبان آلمانی برای نو آموزان استفاده کنید. سایت خوبیه و خوب هم درس به درس یاد میده. رایگان هم هست.


1

چون کشور آلمان برای ادامه تحصیل گزینه ی مناسبی است


0

تمایلی ندارم. چون کشورهای سرد و خیلی علاقه ندارم. زبانش هم به نظرم زیبا و خوش آوا نیست. بعد از زبان انگلیسی اگر بخوام زبان دیگه ای یاد بگیرم، اسپانیایی رو ترجیح میدم.


1

با سلام. باتوجه به این که زبان المانی تنها در این کشور صحبت نمیشود و در چند کشور اروپایی دیگر کاربرد دارد، میتواند گزینه مناسبی برای زبان سوم باشد (برای ما اول که فارسی است و دوم هم انگلیسی) آموزشگاه، متد تدریس خاص یا سری کتاب آموزشی و دوره آموزشی خوب و پربازده میشناسید که معرفی کنید؟ممنون


0

برای تحصیل یکی از کشور هایی که بنظرم برای مهاجرت تحصیلی خوبه، آلمانه. برای رفتن نیازمند یادگیری زبان آلمانی هستیم.


0

هر زبانی شیرینی خودش را دارد و من کلا زبان المانی را دوست داشتم یاد بگیرم و بخاطر سفرهایی که به این کشور داشتم و نیاز داشتم به برقراری ارتباط این امر را تشدید کرد


0

چون زبان آلمانی زبان زبانیه که برای من که قصد دکتری آلمان رو دارم لازمه


0

خیلی زبان تجاری می باشد یادگیری این زبان را به همه بعد از یادگیری زبان انگلیسی پیشنهاد می دهم


0

به قصد ادامه تحصیل در کشور آلمان


1

چون زبان مهمی است


0

برای اپلا...امتحان کردم ولی کلا سخت بود.. گرامر اسون داره و اصلا با وکب هاش نمیشه کنار اومد و ارتیکل هاش


0

عمر انسان محدود است و صرف وقت فقط براساس اهداف باید باشد اگر بدون هدف بدنبال یادگیری آلمانی باشیم عمرمان هدر می شود اما با هدف ادامه تحصیل و کار در آلمان باشد آنگاه یادگیری زبان آلمانی بسیار آسان خواهد شد چون سوق رسیدن به هدف داریم


0

به نسبت فرانسوی به نظر من راحت تر هست. دیکته آسون تری هم داره. باید از پس تعداد زیاد آرتیکلها براومد. با دانستن زبان آلمانی پیدا کردن کار در آلمان نزدیک به قطعی است. البته در مورد زبانهای دیگه مثل فرانسوی یا سوئدی هم همینطوره ولی شرایط و موقعیتهای کار و زندگی در المان بسیار بهتر هست


0

براي مهاجرت در صورت نياز اگر المان مقصدم باشد


0