Loading...
0.25+ 3 سال پیش

آموزش مجازی می تواند جایگزین خوبی برای آموزش حضوری باشد؟


این نظرسنجی شامل 1 سوال می باشد.
775 نفر در این نظرسنجی شرکت کرده اند.
1 - آموزش مجازی جایگزین آموزش حضوری


آموزش مجازی بسیار کارگشا و سهل کننده آموزش در سراسر کشور است اما در صورتی که کلیه زیرساخت ها از قبیل سرور و پلتفرم های آموزشی در وضعیت خوبی باشد


4

آخرش آموزش حضوری یه چیز دیگس


4

بنظرم این دو میتونن مکما های خوبی برای هم باشند. البته در برخی از مسائل و دوره ها آموزش مجازی به طور کامل میتونه جایگزین آموزش حضوری بشه!


1

با عرض سلام.بعضي مواقع مي تونه جايگزين خوبي باشه نه هميشه


0

آموزش مجازی برای دروسی که واحد عملی ندارند جایگزین خیلی خوبی هست اگر در کنار چند جلسه ی حضوری برای رفع اشکال و سوالات دانشجویان باشه، ولی عملا به هیچ وجه نمیتونه جایگزینی برای کلاس های عملی باشه (کلاس هایی که واحد عملی دارن مثل طراحی ها)


0

آموزش مجازی در قالب کمک درسی و مهارت آموزی بسیار مفید است نه روال عادی دانشگاهی. بازده اساتید و دانشجویان به حداقل ممکن می رسد


0

اگر مطلبی باشه که آموزش مجازی کفایت کنه واقعا بهتره وقت و سرمایه رو هزینه رفت و برگشت نکنیم و در منزل به صورت مجازی آموزش ببینیم. اما در بعضی موارد آموزش مجازی کفایت نمی کنه، مثلا اگر نیاز به همکاری باشه. برای آموزش طراحی در زمینه های مختلف فکر می کنم آموزش حضوری بهتره.


0

آموزش مجازی خیلی بهتره، کلاس ها ذخیره میشن و شما هر وقت مشکل داشتید دوباره کلاس رو نگاه می کنید و مشکل رو حل میکنید می شه بعد از مدتی یه کلاس رفع اشکال هم باشه تا استاد مشکل رو حل کنه ولی در آموزش حضوری بعد پايان کلاس دیگه کلاس ذخیره شده ای نیست برای دوره و حل کردن اشکالات


0

به طور کلی زمانی می‌توان دو موقعیت را از نظر کارائی با هم مقایسه کرد که شرایط هرکدام به خوبی توضیح داده شود برای مثال همین آموزش مجازی، باید امکانات در دسترس برای این آموزش شرح داده شود.


0

البته برای اموزش تئوری بله ولی برای درس های عملی مشکلاتی دارد


0

بنا به رشته تحصیلی و الزامات مورد نیاز تحصیل متفاوت است. ضمن اینکه باید شرایط آموزش مجازی مناسب فراهم گرددو مهمترین آن دسترسی به نت مناسب است.


0

بعضی رشته ها عملی هستن و نیاز به حضور در آزمایشگاه دارن ، در این زمینه آموزش مجازی جایگزین خوبی برای آموزش حضوری نیست.


0

سلام دوستان عزیز این مورد علاوه بر زیرساخت های آموزش مجازی، به نوع دوره هم بستگی داره؛ به عنوان مثال دوره هایی که مربوط به توانایی های عمومی هست، مثل یادگیری زبان انگلیسی، کاملا امکان‌پذیره. مثلا شما توی وبسایت انگلیشدان میتونید تدریس خصوصی زبان انگلیسی آنلاین رو با نهایت کیفیت مشاهده کنید. در کنار کلاس های آنلاین کلاس های افلاین برگزار میکنن و پشتیبانی های تمام وقت دارن و خب همه این عوامل در کنار بهره مندی از بهترین اساتید زبان انگلیسی، شرایط رو حتی از کلاس های حضوری آموزش زبان هم میتونه بهتر کنه... این هم صفحه آموزش خصوصی زبان انگلیشدان هست که پیشنهاد میکنم بهش سر بزنید. https://www.englishdon.ir/private-english-teaching در کل و جهت جمع بندی در انتخاب آموزش غیر حضوری دو نکته مد نظرتون باشه؛ اول اینکه یک مهارت عمومی باشه و نه فنی یا عملی، و دوم اون مرکز آموزشی زیرساخت مناسب برای برگزاری کلاس آنلاین رو داشته باشه. موفق باشید.


0