Loading...
دانشنامه

راهنمایی پیدا کردن مقاله در زمینه زراعت و اصلاح نباتات

سلام می خواستم یک سری مقاله های تخصصی در زمینه زراعت و اصلاح نباتات دانلود کنم،چه جوری و تو چه سایتی امکان داره؟

میشه چند تا مقاله خوب هم معرفی کنید 

راهنمایی مقاله زراعت و اصلاح نباتات

سلام شما میتونید در مرورگر گوگل cultivation journal سرچ کنید سایت های زیادی براتون باز میشن که البته اکثر این سایت ها مقاله رو به صورت کامل در اختیار شما نمیدهند و شما میتونید با کپی کردن کد doi مقاله و وارد کردن آن در سایت             www.sci-hub.tw مقاله رو ب صورت کامل دریافت کنید


0

با سلام

مهندس عزیز شما می توانید برای دریافت مقالات مربوط به زراعت و اصلاح نباتات از سایت های سیویلیکا و یا از google scholar  ویا از sciencedirect با عنوان agriculture and plant breeding استفاده نمائید.


0

سلام شما می توانید مقالات فارسی وانگلیسی را به شکل زیر پیدا کنید

در گوگل بنویسید مقاله زراعت و اصلاح نباتات و همین را Article به اضافه انگلیسی زراعت واصلاح نباتات جستجو کنید ودر گوگل ترجمه،ترجمه اش را بخوانید. 


0

مجموعه مقالات دوازدهمین کنگره علوم زراعت و اصلاح نباتات ایران


1

توی سایت هایی مثل scimagojr فیلد کاریتون رو پیدا کنید و سپس بهتون ژورنال های تاپ تو این رشته رو پیدا کنید بعد توی سایتشون مقاله های خوب رو پیدا کنید و با لینکش از طریق سایت هایی مثل freepaper دانلود کنید

 


0

سلام میتونید کلید واژه هایی رو که مد نظرتون هست تو سایت https://www.sciencedirect.com/ سرچ کنید و بعد از اون براتون مقاله هایی که تو اون سایت از اون کلید واژه ها استفاده کرده نشون میده. بعد مقاله رو باز میکنید. بعضی از اونا قابل دانلود هست که لینک میده دانلود میکنید و برخی پولی هست. بعد لینک مقاله پولی رو کپی کنید و تو سایت https://freepaper.me/ وارد میکنید و بعد هم مراحل دریافت رو تکمیل میکنید و مقاله رو براتون دانلود میکنه و در آخر بهتون هم پیشنهاد ترجمه میده که میتونید انجام بدید یا خودتون ترجمه کنید.

امیدوارم پاسخ کامل و مفید باشه


1

برین از معاون پژوهش دانشگاه و یا بخش کتابخانه دانشگاهتون سوال کنین که با چه مؤسسه ای قرارداد دارند؟ دانشگاه لرستان قبلا با مگ ایران قرار داد داشت، رایگان روزی 10 تا مقاله از الزویر و ...(اونایی که پولی بودن) میشد دانلود کرد، الان با فارس پیپر. اینو جویا بشین، تا مقالات پولی رو رایگان دانلود کنین (که البته قانونی هم هست، دانشگاه حق عضویت سالانه داره پرداخت میکنه).


1

برین از معاون پژوهش و یا بخش کتابخانه دانشگاهتون سوال کنین که با چه مؤسسه ای قرارداد دارند؟ دانشگاه لرستان قبلا با مگ ایران قرار داد داشت، رایگان روزی 10 تا مقاله از الزویر و ...(اونایی که پولی بودن) میشد دانلود کرد، الان با فارس پیپر. اینو جویا بشین، تا مقالات پولی رو رایگان دانلود کنین (که البته قانونی هم هست، دانشگاه حق عضویت سالانه داره پرداخت میکنه).


1

اگر مقاله فارسی مد نظر شماست، مجله تاپ رشته زراعت به نام (علوم زراعی ایران) هست که نسبت به سایر مجلات فارسی از اعتبار بالاتری برخوردار هست، اما اگر مقالات انگلیسی باشد، از پایگاه های Springer, Sciencedirect, Taylor & Francis می توان جستو نمود.


1

با سلام

یکی از بهترین راه ها برای سرچ مقاله این هست که شما ابتدا وارد سامانه ثبت پروپوزالها و پایان نامه های ایران داک بشید و کلمه کلیدی خودتون رو سرچ بزنید و سپس از منابع پایان نامه ها و پیشنهادیه ها میتونید استفاده کنید و بسیار مفید هستند.

موفق باشید


0

سلام با استفاده از سایت Scopus میشه جست‌و‌جویی جامع انجام داد. این جست‌وجو میتونه بر اساس کلمه کلیدی، نام نویسنده، محل کار نویسنده و موضوعاتی دیگه باشه که بستگی به کار شما داره. البته این سایت هزینه عضویت داره که برای برخی دانشگاه‌ها فعاله.


1

عضو Research Gate شوید. حتی می توانید بهترین مقالات رایگان از خود نویسندگان درخواست کنید‌. برای شما ارسال می کنند و حتی با این شیوه می توانید با آن ها تعاملاتی داشته باشید‌


2

کلمات کلیدی را در سایت google scholar سرچ کنید تا مقالات را در اختیار شما قرار دهد


0

سلام

ساده ترین مسیر استفاده از گوگل هست و مستقیم عنوان و یا موضوع را در گوگل وارد کنید. لینک یا عنوان کامل را نیز در سایت sci- hub وادر کنید تا مقاله را دریافت کنید


0

سلام نظرات دوستان اکی و مجللات خوب هم میتونید استفاده کنید و انجمن های علمی خودتون


0
برای ارسال پاسخ شوید.