Loading...
دانشنامه

مشکل در جوابدهی

سلام بنده اشتباها جهت دريافت كارت بين المللي در سامانه اساتيد هيئت علمي ثبت نام كردم در حاليكه دانشجو هستم. سامانه اجازه ثبت نام در قسمت دانشجويي نميده .فعلن هيچ پولي يرداخت نكردم.هيچ يك از تلفن هاي اعلام شده در سايت پاسخگو نيستن . ميشه راهنماييم كنين.

معماری

سلام در بخش پشتیبانی سایت پیام بدید جواب میدن راه حل میدن بهتون 

3

به همه شماره تلفن ها زنگ زدم ، پاسخگو نبودند

1

این ساعتی که پیام گذاشتید حتما نبودن که جواب بدن تلفن رو.

0

بنده چند روز قبل به کلیه شماره های پشتیبانی زنگ زدم. اما دریغ از یک پاسخ

1

سلام وقت بخیر آقای پهلوان روی ورود تان را به سازمان بین‌المللی دانشجویان در روز دانشجو خیر مقدم میگویم بهترین روش گذاشتن پیام می‌باشد قطعاً همکاران گرامی در سازمان پیگیر خواهند بود لذا جهت اینکه نگرانی شما از بین برود و با خاطره خوبی وارد جمع ما دانشجویان و اعضای هیات علمی دانشگاه ها شده باشید  بنده این مشکل تان را یعنی تغییر پروفایل تان پیگیری میکنم انشاءالله تصحیح میشود ولی از این منبعد از روشی که خدمتتان عرض کردم استفاده کنید سریع تر به جواب می‌رسید موفق باشید 

2

با سلام و عرض ادب آقای پهلوان روی امروز  همکاران سازمان در پاسخ به پیام بنده اعلام کردند که درخواست شما به بخش مربوطه ارجاع شده است تا پروفایل تان را به دانشجویی تغییر دهند ضمن اینکه پیام شما را در شبکه اجتماعی نیز مشاهده نموده بودند موفق باشید

0

سلام

ضمن خوش آمد گویی

همانطور که دوستان فرمودند بهترین روش ، تیکت گذاشتن در پشتیبانی است و موضوع بندی هم دارد.

اما متذکر می شوم که دوستان ، در ساعات اداری پاسخگو هستند و اگر معطل می شوید به همین دلیل است

بیشتر هم موضوعات مربوط به عضویت و کارت هست که سریع تر جواب داده می شن

(البته ناراحت نشین چون بعضی سوالات رو اصلا جواب نمی دن یا با خیلی تاخیر) که شاید یک دلیلش این باشه که باید با مدیریت هماهنگی کنند و یا این که سوال خیلی تکراری باشه و یا مسایل دیگر. به هر حال بخش پشتیبانی هست ولی ۲۴ساعته نیست. اما کارهای مهم معمولا در اولین ساعات اداری پاسخ داده می شه

از این به بعد ممکنه مشکلاتی در کیفیت استفاده از سایت هم داشته باشید تا آشنا بشین . این ها رو هم می تونین اگر در پاسخ هانبود سوال کنید

من خودم علاقه داشتم و تا جایی که وقت داشتم در همه جای سایت جستجو کردم

موفق باشید

باتشکر از سرکار خانم که مشکل شما رو پیگیری کردند

0

از قسمت پشتیبانی تیکت بدید به مسوولان سامانه

0

https://my.isic.ir/company-registration/info1

از این لینک هم می تونین برای ثبت شرکت ثبت نام بفرمایید

0

با سلام و عرض ادب خدمت هم سازمانی گرامی آقای فرامرزی با توجه به اینکه سوالات خود را از بخش پشتیبانی سازمان از طریق پیام میتوانید بپرسید لازم به ذکر هست که همکاران محترم سازمان در روزهای اداری و در ساعت اداری در اولین فرصت بدون هیچ وقفه پاسخگوی شما هستند و از طرفی برای استفاده از مزایایی که نام برده اید با عضویت در باشگاه که بمناسبت روز دانشجو تخفیف ویژه‌ای هم سازمان پیش بینی کرده است میسر می‌باشد فرصت زیادی باقی نمانده است بنابراین اگر میخواهید از مزایا و خدمات باشگاه برخوردار شوید هرچه سریع تر عضو شوید تا از فرصت تخفیف روز دانشجو برخوردار شوید . موفق باشید

0

با سلام

در قسمت پشتیانی‌ تیکت بگذارید قطعا پاسخگوی سوالتون خواهند بود.

0

با سلام و عرض ادب هم سازمانی گرامی آقای بابادی،

جنابعالی با استفاده از امتیازات و تخفیف در پرداخت  حق عضویت در باشگاه میتوانید از خدمات متنوعی استفاده فرمایید موفق باشید

0

سلام

در بخش پشتیبان پیام خودتونو بذارید حداکثر 48 ساعت جواب شما را میدهند

0
برای ارسال پاسخ شوید.