Loading...
دانشنامه

خدمات مشابه Isic

سلام خدمت دانشجويان گرامي ايا جز كارت سازمان Isic ايا سازمان يا كارت ديگري هم وجود دارد كه براي دانشجويان بشه صادر كرد و بين المللي باشد؟ ممنون ميشم پاسخ بدين با تشكر.

سازمان بین المللی دانشگاهیان

با سلام 

در مورد همه دانشجویان اطلاعی ندارم،ایا فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد میتوانندبا ثبت نام مدارک در وبسایت کانون فارغ التحصیلان دانشگاه ازاد،نسبت به دریافت کارت به دو زبان فارسی و انگلیسی اقدام کنند.

2

سپاس از پاسخ شما اون مورد رو انجام دادم چون فارغ التحصيل كارداني در دانشگاه ازاد بودم.باز هم به دنبال موارد ديگري هستم.

2

با سلام. تا جایی که اطلاع دارم فقط همین سازمان هست که میشه عضو شد و مشابهش رو اطلاع ندارم.

1

سلام.فکر کنم اگر به درخواست بدید باتوجه به مدرکتون 

بهتون بدهند.

گاهی دانشگاه هاکلاس هایی رو برگذار میکنه مثل Hseدر هر موضوعی مثلان hseدر معادن و مدرک رو هم به فارسی و هم به انگلیسی اعطا میکنه .که جنبه  بین المللی نیز دارد.

1

به نظرم در مورد کنوانسیون لاهه در خصوص مدارک دانشگاهی تحقیق بفرمایید

1

با بررسی مدارک می تونین مدرک از یکی از دانشگاه های کشورهای عضو دریافت کنید

1

با سلام. با توجه به رشته، امکانش هست که بتونین مدارک مختلف تهیه کنین

1

به عنوان مثال، برای رشته شیمی میتونین به  عضویت انجمن شیمی ایران دربیاین

1

با سلام و عرض ادب تنها مرجعی که به دانشجویان و اساتید دانشگاه در سطح بین المللی خدمات میدهد و تحت حمایت سازمان یونسکو ( متولی آموزشی سازمان ملل) می‌باشد همین سازمان بین‌المللی دانشگاهیان می‌باشد 

2

با سلام

به غیر از سازمان در رشته خود میتوانید عضو انجن رشته خود در سطح ملی مثل انجمن مهندسان مکانیک ایران عضو شد و از خدمات ان استفاده کرد

1
برای ارسال پاسخ شوید.