Loading...
دکتری تخصصی
روابط بین الملل
دانشگاه شهید بهشتی

با سلام و خسته نباشید به اعضای سازمان دانلود بیش از 40 نوع قالب ارائه از سایت خیلی بهم کمک کرد. به‌علاوه دانلود فایل‌های مربوط به دوره‌های آموزشی متفاوت همچون متدهای مقاله نویسی، رزومه نویسی و آموزش زبان از امکانات خوب سازمان هست.

تجربیات کاربران

حذف هایلایت از متن در پی دی اف

با سلام 

بنده یک فایل پی دی اف دانلود کردم که حاوی سوالات ازمون زبان هست و گزینه صحیح با هایلایت مشخص شده.  برای اینکه بتونم تست بزنم باید هایلاتشو بردارم که با هر نرم فزاری امتحان کردم این گزینه رو نداشت. در حالت عادی میشه روی بعضی پی دی اف ها هایلایت گذاشت یا اون رو برداشت ولی این فایل طوریه که نه نمیشه هایلایت کرد نه هایلایتش رو حذف کرد... دو روزه درگیرشم... کمک کنید لطفا.  

ایمیل: rahele.chatrsefid@gmail.com

مهندسی کامپیوتر علوم کامپیوتر

جهان سیاست بعد از کووید 19؛ثبات یا منازعه؟

با سلام.

با جست و جو در میان اعضای سازمان، دو تن از اساتید برجسته را دیدم. استاد ارجمندم پروفسور قوام که از محضرشان بسیار بهره مند شده ام و خانم دکتر نسرین مصفا.

سوال این است که همه گیری کووید 19 در سطح جهان، چه تاثیری می تواند بر آینده روابط دول داشته باشد؟ اینکه در حال حاضر اقتصاد بسیاری از کشورها تحت تاثیر این وضعیت قرار گرفته است. مناسبات و جنگ اقتصادی پس از این وضعیت چه تاثیری بر عرصه ی روابط بین الملل خواهد گذاشت؟ 

 

روابط بین الملل

چگونی برگزاری آزمون آنلاین و سنجش دانشجویان - علوم سیاسی و روابط بین الملل

 با سلام. 

دوستان عزیز بنده به راهنمایی و مشورتتان نیازمندم.

بنده می خواهم از دانشجویان مقطع لیسانس علوم سیاسی (درس سیاست های مقایسه ای) امتحان میان ترم بگیرم. دو سوال دارم:

1. چگونه امتحان مجازی برگزر کنم که امکان تقلب کمتر بشد؟

2. می خواهم برخی سوالاتم را به ویروس کوید 19 ارتباط دهم و تحلیل خود دانشجویان را بدانم. کسی می تواند در  مورد اول و نیز دوم( موضوعات جالب و روز برا طرح سوال) مرا راهنمایی کند؟

با سپاس

علوم سیاسی جامعه شناسی

با سلام. خوشحالم به جمع دوستان پیوستم. بنده دانشجوی دکترای روابط بین الملل دانشگاه شهید بهشتی تهران هستم.