Loading...
دانشنامه

موضوع پایان نامه دکتری مدیریت اموزشی

سلام علیکم

احتراما بنده دانشجوی دکتری مدیریت اموزشی هستم و در حال بررسی موضوعات پایان نامه میباشم. از موضوعات روز حوزه مدیریت اموزشی میخوام انتخاب کنم. از دوستان کسی میتونه کمک کنه موضوع پیشنهاد بده.ممنون 

راهنمایی پروپوزال

با سلام و احترام

حوزه خاصی مدنظرتون هست که میخواهید کار کنید؟

0

سلام در جستجو در منابع فارسی و انگلیسی در کتابخانه سایت دانشگاه تهران جستجو کنید.

0

از استاد راهنما کمک بگیرید و موضوع پایان نامه ها را نگاه کنید.

0

سلام ممنون از قبول زحمت. در حوزه توسعه مدیران میخوام کار کنم

0

0

0

با سلام موارد زیر پیشنهاد می گردد : (پیشنهادهای شخصی بنده است)  

۱) طراحی الگوی استقرار نظام آموزشی الکترونیک با تاکید بر استفاده‌ از آموزش های مجازی 

۲) طراحی مدل مطلوب نظام آموزش عالی در بخش خصوصی 

۳) ارایه مدل مطلوب تعامل واحدهای دانشگاهی مرتبط با وزارت علوم 

۴) طراحی مدل تاثیر دوره های آموزشی کارکنان بر میزان بهره وری و کیفیت خدمت سازمان ها 

۵) تعیین مدل و راهکارهای توسعه منابع آموزشی کشور 

۶) ارائه مدل کاربردی مناسب جهت سیاست گذاری توزیع جغرافیایی مراکز آموزشی در نظام آموزشی در راستای توزیع عادلانه 

۷) تعیین مدل کاربردی برای فعال سازی مراکز آموزش عالی در ساعات غیر فعال ضمن شناسایی زیر ساخت های لازم 

۸) مدل های ذهنی در فرایند تغییر آموزش سازمانی در وزارت خانه ها 

۹) ارائه مدل اثر بخشی دوره های ضمن خدمت 

۱۰) طراحی نظام جامع آموزش 

۱۱) آینده نگری در برنامه ریزی آموزشی 

0

سلام

در حوزه روابط کاری پیشرفته 

0

از مدیر گروه خود و هییت علمی مشورت ارائه موضوع بخواهید 

0

0

سلام شما می توانید از اساتید تون در این زمینه کمک بگیرد و یا مراجعه به سایت نورمگز مقالات مختلفی در این زمینه پیدا می کنید می تواند کمک تون کند. 

0

با سلام

شما می توانید از اساتید تون در این زمینه کمک بگیرد و یا مراجعه به اعضای هیت علمی کمک بگیرید

0

با سلام

شما می توانید از اساتید تون در این زمینه کمک بگیرد و یا مراجعه به اعضای هیت علمی کمک بگیرید

0

با توجه به شرایط اخیر کرونا به نظر من تاثیر این بیماری بر کیفیت یادگیری دانش آموزان ابتدایی می‌تواند بسیار کاربردی و موثر باشد

0
برای ارسال پاسخ شوید.