Loading...
دانشنامه

لیست مجلات با چاپ مقاله رایگان و زمان پذیرش مشخص

با سلام و خداقوت

لیست مجلاتی که هم رایگان مقاله چاپ می‌کنند و هم زمان پذیرش آنها مشخص است را از کدام سایت یا منبع می‌توان تهیه نمود؟

با تشکر

نگارش مقاله

با سلام. دوست عزیز من هم این مسئله را بررسی کردم. حق با شماست. مجلات کشاورزی و منابع طبیعی داخلی همه هزینه درخواست می کنند. مجلات خارجی را امتحان کنید برای مثال Geoderma یک مجله در زمینه کشاورزی است که در صورت رعایت سبک نگارش و نداشتن تصاویر رنگی هیچ هزینه ای از شما طلب نمی کند. 

توصیه می کنم به منابع علمی و پایگاه هایی مانند Elsevier و onlinelibrary.wiley مراجعه کنید. 

موفق باشید

0

سلام

تقریبا اکثر مجلات رایگان هستند مگر اینکه بخواهید به صورت دسترسی باز چاپ کنید.

0

در رشته کشاورزی اکثر مجلات داخلی هزینه داوری و پذیرش دریافت می کنند و مجلات لاتین نیز دارای هزینه است

0

در لیست مجلاتی که وزارت علوم ارایه می کند جست وجو کنید شاید مورد مناسبی پیدا کنید. در ضمن در همین لیست یکی از ملاک های انتخاب ژورنال معتبر، عدم دریافت هزینه ذکر شده است.

0

سلام، من هم در این زمینه تحقیق کردم متوجه شدم برای چاپ مقالات هزینه دریافت می کنند

0

سلام

لطفا لینک چند مورد را ارسال کنید.

0

سلام برای مقالات انگلیسی میتونید از ژورنال فایندر ها استفاده کنید برای هر مجله هم زمان احتمالی پاسخ دادن و هم پولی بودن یا نبودن توضیح داده شده 

0

سلام

سایت وزارت علوم هرماه لیست تمام مجلات فعال و مجاز و رتیه بندی آنها را اعلام میکند

0

از لسیت مجلاتی که وزارت علوم منتشر می شود استفاده نمائید که می توان موضوع مقاله را بارگذاری کنید تا مجله مناسب برای مقاله پیشنهاد شود.

0
برای ارسال پاسخ شوید.