Loading...
دانشنامه

در مورد اتصالات فيبر نوری چه می‌دانید؟

سلام

دوستان در مورد اتصال فيبر نوري اطلاعات مي خواستم 

سپاس

تذکر از طرف مدیریت دانشنامه : لطفا تحت هیچ شرایطی جملاتی مانند [ سپاس ، ممنونم ، متشکرم ، سلام سپاس ، سلام ممنونم ، سلام متشکرم و سلام سوال منم هست و سلام منم میخواستم همینو بپرسم و موراد مشابه ] برای پاسخ به سوالات ننویسید. برای تشکر تنها کافی نوشته را لایک کنید. در صورت تکرار و عدم رعایت قوانین دانشنامه امتیاز منفی خواهید گرفت.

 

شبکه فیبر نوری

با سلام و احترام به دوست عزیز

اتصال دهنده‌های فیبرنوری در مقایسه با همتای الکترومکانیکی خود، تفاوتی بین پلاگ و جک قائل نمی‌شوند. اتصال دهنده‌های فیبرنوری حاوی فرول جهت تعیین موقعیت دقیق و قرارگیری انتهای فیبر هستند و به فیبر دیگر از طریق اتصال دهنده  با روکش متصل می‌شوند. اتصال کامل پلاگ متشکل از ترکیب اتصال دهنده رابط اتصال دهنده است. دو فرول در انتهای فیبرها در داخل اتصال باید دقیقا روبه‌روی یکدیگر قرار گیرند به گونه‌ای که حداقل مقدار انرژی نور از بین برود یا به بیرون منعکس شود(تلفات بازگشتی). جهت هندسی و کارکرد فیبرنوری دو عامل تعیین‌کننده در اتصال دهنده‌ها است.


0

به اداره مخابرات مراجعه کنید


0

سلام:

استفاده حداکثر انرژی نورانی و ذخیره این انرژی در تار ها یا fil یا filement هایی که همان فیبر نوری است و انتقال این انرژی و استفاده از آن در تکنولوژی که میتواند صفحه های آینه مانندی باشد که این انرژی را ذخیره میکند و میتواند در مخابرات و انرژی برق کاربرد داشته باشد .


0

سلام

به سایت نانو و ستاد نانو مراجعه کنید


0

جستجو در اینترنت. در چه زمینه ایی مد نظر شماست؟ انتقال نور در سازه های ساختمانی؟

ارتباطی در مخابرات  و خطوط انتقال نیرو؟

متناسب با زمینه مد نظر جستجو کنید


0
برای ارسال پاسخ شوید.