Loading...
دانشنامه

شبکه جهانی دانشگاهیان

سلام و عرض ادب. آیا با شبکه جهانی دانشگاهیان World-Academies.Com آشنایی دارید؟ با توجه باینکه بنده دکترای تخصصی انگل شناسی دارم و عضو شبکه جهانی دانشگاهیان WAC هستم. خوشبختانه در این شبکه جهانی بنده مدیر گروه و مدرس و موسس دو دپارتمان یا گروه علمی باسامی "Medical and Veterinary Parasitology" و "NeuroParasitology" می باشم. لذا اگر علاقمند به عضویت در این گروه های علمی هستین لطفا پیام بگذارید تا جهت ثبت نام و همکاری علمی اطلاعات بییشتری در اختیارتان قرار دهم. با تشکر

روش تحقیق مقاله‌نویسی زبان انگلیسی انگل شناسی کارتیمی

سلام دکتر. بنده دکترمجید صفری صوفیانی هستم دکترای روانشناسی و دکترای مدیریت دارم من را عضو می کنید کارت صادر میشه و...

0

سلام و عرض ادب. ضمن خوشحالی از آشنایی با شما، باطلاع می رسانم جهت عضویت در گروه های علمی در شبکه جهانی دانشگاهیان لازم است اول وارد سایت world-academies.com شوید (vpn روشن باشه)، سپس درخواست در این سایت عضو بشین (فرم شبکه جهانی رو تکمیل کنید و اطلاعات خواسته شده را ثبت نمایید)، بعد از عضویت در شبکه دانشگاهیان، در بخش گروه ها groups از بین اسامی گروه های علمی، گروه های Neuroparasitology و Medical and Veterinary Parasitology را پیدا کنید و درخواست عضویت نمایید. بنده با افتخار در خدمت شما هستم. فعلا کارت صادر نمیشه و هدف همکاری علمی و آشنایی با پژوهشگران و دانشمندان در سطح جهانی است که البته می تواند دستاوردها و مزیت های زیادی داشته باشد. بااحترام. محمدتقی احدی

1

سلام و عرض ادب. ضمن خوشحالی از آشنایی با شما، باطلاع می رسانم جهت عضویت در گروه های علمی در شبکه جهانی دانشگاهیان لازم است اول وارد سایت world-academies.com شوید (vpn روشن باشه)، سپس درخواست عضویت کنید در سایت (فرم شبکه جهانی رو تکمیل کنید و اطلاعات خواسته شده را ثبت نمایید)، بعد از عضویت در شبکه دانشگاهیان، در بخش گروه ها groups از بین اسامی گروه های علمی، گروه های Neuroparasitology و Medical and Veterinary Parasitology را پیدا کنید و درخواست عضویت نمایید. بنده با افتخار در خدمت شما هستم. فعلا کارت صادر نمیشه و هدف همکاری علمی و آشنایی با پژوهشگران و دانشمندان در سطح جهانی است که البته می تواند دستاوردها و مزیت های زیادی داشته باشد. بااحترام. محمدتقی احدی

1

با سلام ضمن تشکر از اطلاع رسانی شمااستاد بزرگوار بنده هم تمایل دارم که در این شیکه عضو شوم حتما انجام می دهم من دانشجوی ارشد میکروبیولوژی هستم

1

درود بر شما؛ فعالیتی تا کنون صورت پذیرفته؟

0

سلام و عرض ادب. از طرف شبکه جهانی دانشگاهیان دوره های آموزشی مختلف از جمله آموزش زبان آلمانی، آموزش پایتون و ... در طول چند ماه اخیر برگزار شده. اگه پیشنهادی داشته باشین خوشحال میشم که ارائه بفرمایید.

0

زنده باشید بسیارعالی

0

زنده باشید بسیارعالی

0

درود بنده هم تمایل به عضویت در این سایت رو دارم و دکترای عمومی دامپزشکی هستم.

0
برای ارسال پاسخ شوید.