پزشکی عمومی
دامپزشکی
دانشگاه آزاد اسلامی

سلام وقت بخیر. آیا میدونید که کارت بین المللی بانکی با کارت بین المللی دانشجویی دوکارت مجزا هستن؟ اگر همین کارت سازمان هست که دریافت کردیم پس چرا پیام زیر رو اول صفحه میزنه؟ دانشجوی گرامی؛ امکان صدور کارت رایگان بین‌المللی دانشجویی برای شما فعال شده است.مرحله فعلی: ارسال اطلاعات به بانک.

"مقصرترین مردم کسانی هستند که روح ناامید دارند" (ناپلئون بناپارت) "کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمرخود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده است." (چارلز داروین)

اسکوپولامین،دارویی بی رنگ،بی مزه وبی بو است که استفاده از آن باعث از دست دادن قدرت عقل می شود و خطرناک ترین داروی دنیا شناخته شده است.این دارو از گیاهی که فقط در کلمبیا رشد می کند تهیه می شود،از این گیاه ۵۰هزار نوع دارو بر پایه مخدر تهیه می کنند.در حال حاضر تولید این دارو در کلمبیا ممنوع است.

کسی که به پشتکار خود اعتماد دارد، ارزشی برای شانس قائل نیست.

جايگاه امروز شما نتيجه افكار ديروز شماست، آدمي زاده ي افكار خويشتن است، پس براي به دست آوردن درجات بالاتر، اول بايد فكر و ذهن را تغيير داد.

Red devil شیطان قرمز شیطان قرمز نام دیگر داروی دوکسوروبیسین میباشد.این دارو از نظر بسیاری از دانشمندان قدرتمندترین داروی ضد سرطان است.

تاسیس باغ‌وحش به شیوه مدرن را باید مربوط به دوران قاجار دانست؛ یعنی ناصرالدین شاه که در سفر فرنگ خود از باغ‌ وحش‌های آنجا دیدن کرده‌ بود، وقتی به مملکت بازگشت، دستور داد تا مکانی به نام مجمع‌ الوحوش برای نگهداری حیوانات راه‌اندازی شود.

دانشگاه‌های «گنت بلژیک»، «نانجینگ چین» و «هانوفر آلمان» به عنوان برترین دانشگاه‌های جهان در رشته دامپزشکی در سال ۲۰۲۱ معرفی شدند