کرونا

به نظر شما بیماری کرونا همان چیزی است که از رسانه ها القا میشود؟

به نظر شما تظاهرات های برخی از مردم آلمان ، لندن ، آمریکا ، فرانسه و... بر علیه پروتکل های کرونایی و بهداشت جهانی از روی جهالت است یا علم؟

محققان و صاحبان تخصصی که با این اعتراضات همسو هستند چه؟

مثلا یکی از پروتکل های جهانی فاصله گزاری اجتماعی و ماسک هست که در جاهای زیادی برخلاف تصورات ، تجمعات زیادی صورت گرفت و تغییر خاصی در وضعیت بیماری انجام نشد!

 بعنوان نمونه مراسم های ایام عاشورا و اربعین و مراسم چندین روز پیش در عراق (کربلا) که تجمعات میلیونی زائران بدون ماسک و فاصله گزاری انجام شد و نه تنها آمارشان اضافه نشد بلکه کمتر هم شد.

اگر تجربه شخصی مرتبط با مطالب مذکور داشته باشید لطفا ذکر کنید.

ویروس کرونا کرونا

 سلام . اولا تبریک به شما بابت طرح این موضوع ( + شجاعت شما )
دوما تبریک به خودم که بعد از این پیام نمیدونم کجا هستم.
+ریشه کرونا از نظر لغوی همان " crown " هست . و هرچه درباره آن حرف بزنیم مانند آن است که از یک شاه داریم حرف می زنیم . هرچه از شاه تعریف کنیم بدتر میشود.
++ ر.ک. کاور آلبوم future nostalgia by Dua Lipa
+++ پارسال 2 تا گرفتگی رخ داد که کرونا، زاده آنهاست ( از لحاظ اقتصادی ) ، امروزم که رخ داد ( گرفتگی بعدی در 14 دسامبر رخ خواهد داد. (نماز آیات فراموش نشود)
++++ یک اشتباهی که از طریق صداوسیما( دجال کوچک ) رخ داده اینکه نمازآیات صرفا برای ترس عمومی است. اشتباه دیگر آنکه باید گرفتگی قابل رویت باشد که نماز خواند. اشتباه دیگر آنکه این رسانه گرفتگی را نشان میدهد . گرفتگی را نباید دید چرا که حاصل گناهان بشر است.
!! اشتباه و ناشی گری ای که توسط شبکه نهال رخ داد چند وقت پیش : برنامه ای که داشت گرفتگی را به صورت "مسخره وار" توضیح میداد.
* گرفتگی که امروز رخ داد و گرفتگی ای که در 14 دسامبر رخ خواهد داد، کرونا از لحاظ "بیماری و سلامت" تقویت خواهد شد.
و راه را برای برپایی #نظم_نوین_جهانی هموار میسازد.
 پ.ن 1: #فائوچی کسی که در کاخ سفید، وظیفه انتقال مفاهیم کرونا و #کرونا_هراسی را در اختیار داشت. که یکی از وعده های ترامپ در جمع های انتخاباتی برکناری فائوچی بود(همین اشتباه او در #انتخابات باعث شد که #گلوبالیست_ها روی خوش به #جوزف_بایدن نشان دهند تا #او). یکی از دلایلی که باعث قوت گرفتن حرف های فائوچی در #ایران شد، آتش زدن کتاب هاریسون بود. ( #ای_کاش اتفاق نمی افتاد).

پ.ن 2: هر نفسی فرو میرود ممد #حیات است و چون بر می آید مفرح #ذات . مگر میشود این دو نعمت را با #ماسک ، #کفر کرد.

پ.ن 3 :https://www.timeanddate.com/eclipse

#بیل_گیتس #تام_هنکس

 


1

با سلام:

کرونا یک کلمه جدید است و تصور بیماری درباره آن نگران کننده ، اما اینکه چرا مردم اعتراض میکنند به خاطر ریاضت های اقتصادی و اجتماعی است که سوژه مورد نظر با خود داشته است، اما محققین به ادامه این ریاضت های بهداشتی معتقد هستند، چون تصور دقیقی از نحوه درمان و پیشگیری و حتی چگونگی آن در دست ندارند و اینکه آیا این یک مقوله بهداشتی است یا اینکه ما با یک مقوله سیاسی مواجه شده ایم، به نظر می‌رسد که یک مقوله بهداشتی است وگرنه صرف هزینه گزاف از سوی کشوری مانند چین بی دلیل است.


2

با تشکر از شما آقای صعودی ، اما من متوجه نشدم رخ داد خورشید گرفتگی چطور باعث تشدید بیماری میشود؟

و با تشکر از خانم مصلایی ، اما بنده اعتراضاتی رو عرض میکنم که به دلیل فشار اقتصادی نبوده ، بلکه پیام مردم همانطور که در برانبورد ها و تابلوهایشان نوشته اند این است که در واقع کرونا فریب است ، ماسک مقدمه بردگی است و...

(فیلم ها و عکس های مربوط به چنین اعتراضاتی در اینستاگرام موجود است)


2

ممنون سید ... "زایچه" آنرا باید رسم کرد . چه غربی چه شرقی.

و باید دید که "راس و الذنب" کجا افتادند. و کجا ها تاثیر می افته.


1

با سلام مجدد:

در کشورهای جهان سوم و کشورهای آفریقای جنوبی که آپارتاید رواج داشت، مقوله بردگی هنوز مفهوم دارد اما کشورهای اروپایی و آمریکا چه؟ شاید ما با مفهوم «بردگی نوین» روبرو هستیم که استفاده از ماسک، ابتدای آن است، در اینصورت تحقیق درباره «ساخت واکسن » نیز با بحران جدی روبرو میشد، اما تحقیق درباره ساخت واکسن با جدیت فراوان از سوی کشورها دنبال میشود که در بعضی از کشورها با مرحله تکامل یا اتمام روبروست.


2

سلام

کار جالبی کردی...

و از کلام شما مشخص است که مشکوکی.....

بنده تخصصی در این باب ندارم......

اما از داد هایی که دارم.... پر واضح است برای من که.......مباحث حاشیه ای و سیاسی در باب کرنا نقش کلیدی بازی میکند. و قدرت ها بر روی منافع تک بعدی و واحد فی مابین در حال موج سواری و استفاده و جهت دادن به این موضوع هستند.

از کلیسا و کنیسه و لژها گرفته تا زیر مجموعه ها.......

  • و موج های مردمی و متخصصان سیاسی و علمی بسیاری در جهان در حال بیان گفته فوق می‌باشند.....که البته ابزار بیان در دست ندارند و کمتر توسعه عامه شنیده می‌شوند......
  • سپاس فراوان


2

سلام عرض میکنم

باتوجه به اینکه شایعاتی وجودداره دراین زمینه واصولادولت میگه دامن نزنید به شایت وازطرف دیگه باچشم خودم وبه صورت علنی دیدم کسایی رو که ازچین اومدن ومیگن ما هممون واکسینه شدیم و کرونا توچین صفره و...

قطعا کاسه ای زیرنیم کاسه هست .حتی شماسریال های ۱۰سال اخیرروهم تماشا کنید دقیقا باامچین چیزهایی مواجه هستید 

پس به ریشه تمام این امار دروغه و اوضاع فاجعه بارتراز اینهاست


2

ی برنامه از پیش تایین شده برا کاهش جمعیت هست  با ریشه شیطان پرستی(666)


2

سلام سید ..
منظورت ترتیب حروف کرونا هست که میشه : " عدد عدد عدد " ؟
پ ن : بهتر بود که عدد را ننویسی


0

سلام آقا محمدرضا

من اصلا متوجه این جمله نشدم که ترتیب حروف کرونا و عدد عدد عدد چه ربطی به هم دارن و من کجا عدد نوشتم؟

منظورم سوال از عدم جوابدهی پروتکل های سازمان بهداشت جهانی و... است که در این صورت ازش عوام فریبی مشخص میشه و از این هم مشخص میشه یه هدفی پشت پرده هست. حالا جدای از اینا کلی شواهد برای اهداف گلوبالیسمی هم وجود داره ، چطور آدم شک نکنه!


1

سلام سید ..
منظورم سید پشت سریم بود.


1

سلام

کرونا ساخته دست بشر است وهر آنچه ساخته بشر است در کام دولتمردان بکام و در کام ملت تلخ است. شاید بپرسند اینهمه تست و آزمایش و دارو سرم و..... پس چی؟ باید گفت اینهمه پیشرفت نیز در پی کشف سلامتی نیز بر جیب آنانی است که به شکل اقتصاد به آن می نگرند. کدام دکترپزشک دانشمند میشناسید که در عصر کنونی به دنبال مال اندوزی و ثروت و جاه و مقام نیست. هستند به اندازه انگشت شمار که در مقابل جمعیت میلیاردی دنیا چند میلیاردیوم هم نیستند. پس کرونا و همه آنچه در زمره اقتصاد دنیا قرار می گیرد برای استعمار مردم و بردگی آنهاست. گلوبالیست ها میسازند و سپس کشف می کنند تا مردم مطیع و فرمانبرداروبرده آنها باشند.انسان اساسا از بدو خلقت برده آفریده نشد که زندگی در ادوار گذشته خود دلیل صحت این ادعاست تا بود انسان نخستین برای بقا خود از خود و برای خود هزینه کرد تا به بعد از دروان عصر حجر رسید که با آغاز کارو کشاورزی و کشت وزرع باز هرآنچه کاشت درو کرد که بعد از انقلاب صنعتی و مزه شیرین ثروت کام را بر مردم تلخ و علم آفتی شده بر علیه ملت و له ثروت.


2

کرونا ویروسی ساخته دست بشر است ،ما انسانیم وعقل داریم.حتما قبل از ساخت ویروس دارو ان را نیز ساخته اند.

کرونا ویروسی برای پیشبرد اهداف کثیف است


1

با سلام سوال شما بسیار عالیه اما بحث کررونا در واقع سیاسی هست

نه این که بیماری وجود نداشته باشه کلا سیاست باشه خیر

اما بخشی از اون سیاسی هست بابت کنترل رفتار جمعیت تو بحران اقتصادی دنیا

و خیلی کار شده رو ان بیماری و واکسن درستیم براش ساخته نشده درواقع این بیماری با ماسک و رعایت معمولی مهار میشه اونطور که میگن نیست و در کربلا هم به همین باب بوده و بدن ها قوی همینطور

هیچ وقت واقعا اگر کسی اعتقاد داشته باشه به حضرت اباعبدالله محاله مریض بشه چرا که خودش انرژی هست

انرژی از لحاظ علمی ثابت شده


0
برای ارسال پاسخ شوید.