انتشار مقاله علمی

با سلام خدمت عزیزان

دوستان در خصوص انتشار و چاپ مقاله (استخراج از پایان نامه) در رشته مدیریت (کسب و کار) . اگر فصلنامه یا نشریه و یا پایگاه های مناسبی رو میشناسید ممنون میشم معرفی و راهنمایی بفرمایید

 

 

ERP

با سلام و درود،

اگر زبان انگلیسی شما خوب هست آخرین کتابم که در آمریکا و کانادا تدریس می‌شود رو خدمتتون ارسال کنم.راجع به مدیریت کسب و کار و کسب و کار های کوچک و متوسط هست در زمان کرونا.98 یورو به فروش می رسد من برایتان رایگان ارسال خواهم کرد.در صورت تمایل بفرمایید یک ایمیل بفرستید تا برایتان رایگان ارسال کنم.هر جا سوالی داشتید با کمال میل در خدمتم.

Morteza.kohansal@outlook.com


1

شما می تواند از این کتاب مقالاتی استخراج کنید منابع این کتاب ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ هست.هر جا سوالی مطرح شد بفرمایید تا برایتان توضیح دهم..


0

با سلام میتوانید از آرشیو مقالات و پایان نامه های کتابخانه ملی استفاده کنید.

 


1

سلام دوست عزیز

شما میتوانید از شماره های مجله تایمز مخصوص کسب وکار هست بهره ببرید 

مقالات مربوط  سایت جامع علوم انسانی 

وتالیفات اساتید دانشگاه تهران و همچنین اساتید خودتون و سرچ پایان نامه ها ده سال اخیر گزینه خوبی برای مطالعه نوشتن مقاله وپایان نامه هست وحتی میتونید به سایت آکادمیکا هم سربزنید وهمچنین سایت بین مللی علوم انسانی سربزنید کلی مقاله درباره کسب وکار پیدا میکنید موفق باشید


1

سلام . من در چند جا داور مقالات هستم. فهرست تشریات معتبر در سایت وزارت علوم است ولی امتیاز علمی-پژوهشی بیشتراست. از واحد پژوهش دانشگاه خودتان هم بپرسید بهتراست. قبل ازارسال به مجله حتما تماس بگیرید و موضوع را بفرمائید اگر موافق بودند ارسال کنید. 


1

سلام مجلات و کتابخونه ملی استفاده کنید و دوستانی که اشاره کردن


0
برای ارسال پاسخ شوید.