موضوع پروپوزال :صلاحیت حرفه ای

سلام وقت شما بخیر 

ممکن هست در مورد صلاحیت حرفه ای در سازمان هایی که کمتر کارو بررسی شده بنده رو راهنمایی فرمایید ممنون میشوم . چه سازمان هایی صلاحیت حرفه ای شان کمتر بررسی شده هست ؟ 

 

با سپاس . 

#موضوع پروپوزال

با سلام. موضع خیلی کلی هست. باید ضمن مطالعه دقیق منابع مرتبط با استفاده از کلمات کلیدی؛ جامعه آماری، مساله اساسی، مورد مطالعه و متغیرها رو مشخص کنید بعد شروع به مطالعه اصلی و پژوهش نمایید. از کدهای استاندارد نظیر کد اخلاق بعنوان شاخص میتوانید ایده بگیرید.به مجله نخبگان علوم و مهندسی مراجعه کرده و مقاله چاپ شده در دروه مرداد99 اینجانب را مطالعه کنید همچنین برای تدوین معیار صلاحیت حرفه ای بجای استفاده از نظر خبرگان از روش میان رشته ای؛ فراترکیب و فراتحلیل(پژوهش آمیخته/ترکیبی) استفاده کنید برای پروپوزال بحث راستی آزمایی و گزینش در مرحله آخر جذب و استخدام است. تعیین صلاحیت نیاز به آنالیز و تحلیل شغلی، مهراتهای نرم و سخت مورد نیاز، سلامت فرد، تحصیلات، سابقه و... داشته که حتما در زمان نشر آگهی ذکر گردد تا افراد فاقد صلاحیت از ارسال مدارک و تقاضا خودداری کنند....


1

سلام:

با اینکه موضوع خیلی کلی است، اما بیشتر مربوط به سازمانهای دولتی و غیر دولتی میشود، چون سازمانهای غیر دولتی برای اثبات صلاحیت حرفه ای به زمان بیشتری نیاز دارند.


1

فک کنم مشخص باشه که صلاحیت سازمان های دینی و تبیلیغات دینی هیچ وقت بررسی نشده


1

باسلام

با توجه به اینکه جامعه هدف مشخص نیست اما به طور کلی میتوان گفت سازمان های ngo و خودمحور و غیر دولتی به تایم بیشتری نیاز داشته باشند.


1

با سلام همینطور که دوستان میگن

ونظر بنده مطالعه مورد نیازه و همینطور زمان زیادی نیاز داره


0
برای ارسال پاسخ شوید.