راهنمایی شرایط مهاجرت کاری و اقامت در کشور کانادا برای رشته های کارشناسی باغبانی ، مهندسی شبکه و دکترای دامپزشکی

با سلام

شرایط مهاجرت کاری و اقامت به کشور کانادا

طوری که زودتر این پروسه انجام بشه?

با داشتن دو مدرک کارشناسی باغبانی و مهندسی شبکه و دکترای حرفه ای دامپزشکی?

اقامت

سلام، با مکاتبه با دانشگاه های کانادا می توانید طریقه بورسیه گرفتن را بپرسید و یا با مراجعه به سازمان مرکزی طریقه بورسیه و ارسال مدارک را بپرسید.


1

سلام

پیشنهاد می کنم در ابتدا با موسسات مجاز که لیست آنها در سایت سازمان امور دانشجویان می باشد مشورت کنید و برای تکمیل مسائل با افراد با تجربه بالا.

 


1

سلام

می تونید برای پسا دکتری اقدام کنید و بعد با توجه به شرایط اقدام کنید.


1

یکی از راه های قطعی کردن قبولی در پرونده های مهاجرتی ورود پیشتاز یا همان Express Entry اخذ پیشنهاد کاری معتبر (Job Offer) از یک کارفرمای کانادایی و گرفتن تأیید از ادارات مهاجرت استانی ( Provincial Nomination) می باشد.


1

مهاجرت به کانادا تابع قوانینی است که مدارک آن همه ماهه تغییر می کند و حتی استان به استان دارای تفاوت هایی است (برنامه های استانی)و راه های مختلفی دارد: کارآفرینی- استارتاپ- کاری- سرمایه گذاری- خود اشتغالی- تحصیل اسپانسر شیپ ازدواج تولد فرزند. ولی مهاجرت از طریق ویزای استارتاپ کانادا بهترین روش مهاجرت تضمینی است که کانادا برای سهولت در مهاجرت و دریافت اقامت دائم و تضمینی آنرا به متقاضیان ارائه کرده است. اما شما که دارای مدرک تخصصی هستید و اگر مدرک معتبر زبان خارجی داشته باشید با داشتن سوابق کاری از طریق تخصص کاری می توانید اقدام کنید البته باید قانونی و از طریق وکیل مهاجرت باشد. مواطب دام (حتما تمام مدارک خود را در دارالترجمه رسمی تائید کنید. صداقت در صحت مدارک و دلایل و کامل بودن مهمترین موضوعی است که در ارزیابی باید وجود داشته باشد و گرنه) سریع ترین راه اقامت دائم در کانادا استفاده از سیستم برنامه رتبه بندی اکسپرس اینتری (Comprehensive Ranking System-CRS) می باشد که به افراد کمک می کند از طریق تخصص کاری و اخذ امتیاز اقامت کشور کانادا را بدست آورند. در واقع این سیستم زیر نظر فدرال و بعضی از سیستم های مهاجرتی استانی است.در این برنامه بر اساس ویژگی هایی چون سن- تحصیلات - مدرک زبان و سابقه کاری به افراد امتیاز می دهند. (مجموعا ۱۲۰۰ امتیاز) متقاضیان برای امتیاز بندی CRS Point در مدت زمان ۱۵ دقیقه به رقابت می پردازند و در صورت کسب امتیاز بالا برای متقاضی دعوت نامه ارسال می شود.


3

مهاجرت استارت‌آپ سریعتر هست اما سه ماه زمان می‌بره، فکر کنم پول زیادی هم باید ببرید. اما مهاجرت تحصیلی از همش بهتره، یه ارشد مجدد اقدام کنید یا دکترا، بورس هم میدن اگر نمرات خوب داشته باشید، چهار سال در کانادا درس بخونید و کار کنید خیلی راحت طی پروسه راحت اقامت دایم می‌گیرید بدون پول وکیل دادن و احتمال کلاهبرداری.


1

از طریق اساتید دانشگاهتون و یا مراکزی که با دانشگاه های خارجی کار می کنند اقدام کنید


1

سلام با تماس با دانشگاه های کانادا شما راهنمایی خواهید شد.


0

چند تا توصیه نامه از اساتید داشته باشی به نظرم با دامپزشکی بتونی بری


0
برای ارسال پاسخ شوید.