دکتری تخصصی
حقوق
دانشگاه جامع علمی کاربردی
5 ماه پیش

دوست عزیز

همون طور که فرمودید بحث حقوق هست و من هم نه تنها بی احترامی نکردم بلکه عرایضم در خصوص احترام و عدم هتک حرمت هست.

من بدون اسم آوردن از دوستان، تذکر به همین حقوقی که فرمودید داشتم. ضمنا یک مواردی به یک صنف طعنه زده شد و من هم تذکر دادم که اگر کسی (البته غیر از خودم) به همین لحن صحبت کرد باعث ناراحتی نشه چون حقوق متقابل برای همه ما محفوظه.

بازهم همونطور که خانم عزیز تذکر دادند، سعه صدر و محبت ، راه چاره هست.

از این که قابل دونستید اسم من کوچک رو در عبارات تون بلد کردید هم گله من نیستم. شاید بیان من خوب نبوده!

تعبیر زیبای حاجی هم که داشتید، البته من هم ایشون رو تحسین کرده و می کنم .

باز هم ممنونم که همه سعی دارند این جو صمیمی حفظ بشه و یادآور می شم که تمام دغدغه هایی که شما داشتید من کوچک و امثال من هم داریم و فقط در طرز بیان ، تذکر دادم. و البته خودم چون وقتم کم هست دوست داشتم مباحث جوری باشه که بتونم دقایقی وقت بگذارم و استفاده کنم از محضر شما و حاجی و دیگر دوستان و کمی به معلوماتم اضافه بشه .

بااحترام

5 ماه پیش

بی رودربایستی....

اولا اینجا یک محفل مجازی و عمومی هست و یک سری قواعد و احترامات در نوشتن باید رعایت بشه و توهین کردن، برخلاف دموکراسی هست.

دوم: این که یک شخص مثل صاحب پست ارسالی ، با وجود شرایط اجتماع حاضر ، صادقانه عکس پروفایل شون رو با لباس مخصوص شون قرار دادند ، دلیل نمی شه که اگر بنده یا جناب عالی از متصدیان این لباس دلخوری داشته باشیم، به ایشون توهین کنیم ! این آقا (آقای نوروزی) یک دانشجو و عضو باشگاه دانشگاهیان هستند و یک شخصیت دانشجویی دارند مثل همه ما . بنابراین ، دلیلی نداره که توهین آمیز با ایشون حرف زده بشه و پستی که برای تبادل اطلاعات بین دانشجویان قرار داده شده ، به بیراهه کشیده بشه

سوم - اما این که اگر آخوند نباشه مشکلات حل می شه .... یک نظر هست که دوستمون قرار دادند و ممکنه کسی بخواد به ایشون جواب بده یا نخواد جواب بده. اما اگر به یک شغل (روحانیت - اخوندی) این طور گفته می شه ، خب ایشون هم حق دارند به نمایندگی از هم لباس هاشون جواب بدن. که البته اقای نوروزی رفتاری محترمانه و متواضع در پاسخ برخورد کردند که در خور تقدیر هست

چهارم - صحبت کردن در مورد آقای خمینی و ولایت فقیه و ... در پای این پست هم سلیقه پاسخ دهنده محترم بوده و به همین مناسبت حق دارند طرف دار های آقای خمینی مثل همین پاسخ ها و به همین لحن ها به ایشون بدن و در این صورت ایشون نباید ناراحت بشن ! چون جواب های ، هوی هست.

به هر حال من به عنوان یک دانشجو که هم در داخل و هم در خارج از کشور تحصیل کردم و خدمت کردم ، تایم کوتاهی از وقتم رو در شبانه روز اختصاص دادم که در این سامانه ، گفت و گو ها رو ببینم و الهام بگیرم چرا که این جا دانشجویان کل کشور حضور دارند و خیلی استفاده ها می شه کرد.

اما واقعا وقتی بحثی به بیراهه می ره و احترام ها کمرنگ می شه ، وقت محدود من صرف مطالعه این امور می شه و ظلم به امثال من هست که وقتشون محدوده.

خواهش می کنم احترام و ادب که اقتضای یک دانشجوی اصیل ایرانی هست ، کاملا رعایت بشه و اگر از یک قشری گله مند هستیم، رسالت این سایت و سامانه رو در نظر بگیریم و مساله رو شخصی نکنیم.