دکتری تخصصی
مهندسی عمران‌ - سازه‌
دانشگاه سمنان

کسی از دوستان هستند که با باز کردن حساب بانکی بصورت آنی کارت براشون صادر شده باشه؟ من خیلی وقته که درخواست صدور آنی کارت زدم ولی هنوزم هیچ خبری نشده. به خوده توبانک پشتیبانیش میگم اونا هم میگن صبر کنین.

ضمن عرض سلام و خسته نباشید. کسی از دوستان در ارتباط با کار فریلنسری و نحوه کار برداشتن و زمانی که باید برای یادگیری تخصیص داد اطلاعاتی داره؟ ممنون میشم راهنمایی کنین بنده رو.

سلام کسی از دوستان میدونن که شرایط عضویت در سازمان نخبگان کشوری چطور هست؟

با سلام. کسانی که نظرسنجی ثبت میکنند هم امتیاز شاملشون میشه ؟ یا به طور مثال هر چقدر که تعداد افراد بیشتری از نظرسنجیشون استفاده کنند امتیاز بیشتری کسب کنند؟

آخرای دوره ارشدم هستم و برای نوشتن پایان نامم احتیاج دارم حتما از مقالات مرتبط با موضوع پایان نامم استفاده کنم. منتهی اینترنت قطعه. دوستان سایتی میشناسین فارسی که بشه داخلش مقالات انگلیسی رو پیدا کرد؟

با سلام من فقط تونستم از یک کد تخفیف برای خرید دیجی کالا استفاده کنم. ۹ تای دیگه رو خطا میده و میگه که شما جز اولین مشتریان نیستین.

با سلام. تخفیف اسنپ تریپ برای اتوبوس فقط سه بار هستش؟ بیشتر از ۳ یا ۴ بار دیگه کد بهمون تعلق نمیگیره؟ میشه در مورد کد تخفیفش بیشتر توضیح بدین؟