Loading...

وقتی پیامهای اعتراضی توسط مسئولین به اصطلاح سازمان حذف میشن، بهترین و کارآمدترین راهکار، خودداری از تمدید عضویت هستش.

جناب آقای باباخانی؛ سامانه دانشگاهیان، یک شبکه اجتماعی دانشگاهی با ضوابط متداول است، از جمله اینکه هرگونه توهین به اشخاص و نهادها حذف می‌گردد. قطعاً پیام شما با اتهام «کلاهبرداری» به سازمان، قابلیت پیگیری قضایی را دارد، اما سازمان دانشگاهیان هرگز در رابطه با اعضای خود، وارد چالش حقوقی نخواهد شد.


0

شایان ذکر است هزینه عضویت در سازمان بر اساس «یورو» محاسبه شده و در حال حاضر، 190 هزارتومان است. در بازه زمانی 3 روزه هم تخفیف عضویت از سوی دفتر جهانی سازمان برای ایران در نظر گرفته شده بود که شما به هر دلیلی متمایل به استفاده از آن نبودید.


0

همچنین امکان دریافت تخفیف برای دریافت کارت عضویت، تا سقف 140 امتیاز (معادل 70 هزارتومان) و برای دوره های آموزشی، بدون محدودیت امکانپذیر است. در صورتی که مساله‌ای در این رابطه برای شما پیش آمده، از طریق تیکت پیگیری نمایید.


0

قطعاً اگر تمام 45هزار عضو سازمان مسائل خود را به جای «ارسال تیکت پشتیبانی»، از طریق طرح در شبکه اجتماعی مطرح نمایند، این شبکه کارکرد گفتمانی بین دانشگاهیان را از دست خواهد داد و به فضای پاسخگویی به تیکت‌ها تبدیل خواهد شد!


0

به سازمان توصیه می‌کنم شفافیت بیشتری در عملکردش داشته باشه و بجای حذف پیامهای پرسشی اعضا به بهانه اهانت و همچنین تهدید اعضا به طرح دعوای حقوقی، پاسخگوی اعضا باشه، در هر صورت بنده عضویتم رو تمدید نمیکنم.


1

آقای باباخانی تا حالا تیکت گذاشتید توی بخش پشتیبانی؟ بندگان خدا با صبر و حوصله جواب همه سوال ها رو میدن.


3