Loading...
دانشنامه

آزمون های روانشناختی

با سلام خدمت همکاران گرانقدر در حال تالیف کتاب در خصوص آزمون های روانشناختی هستم و در مراحل انتهایی نگارش می باشم از دوستان گرامی اگر تجربه ای در این زمینه دارید سپاسگزار می شوم که تجربیات خود را از مراحل ابتدایی تا چاپ و انتشارات در هر زمینه ای با بنده به اشتراک بگذارید.

روانشناسی برگزاری سمینار, همایش و دوره های تخصصی روانشناسی چاپ کتاب

سلام باآرزوی موفقیت برای شما برای چاپ کتابتان این حقیریک انتشارات به جنابعالی معرفی می کنم چون خودمن تاکنون شش کتاب ازاین انتشارات به چاپ رسانده ام وکارش عالی است وازمردان مومن ومتعهدمی باشد. انتشارات گنجورتهران مدیرمسئول آقای حسین وش شماره ثبت(15108)بامجوزرسمی وزارت فرهنگ وارشاداسلامی/آدرس سایت (www.ganjoorpub)نشانی پستی:تهران:میدان انقلاب-ابتدای کارگرجنوبی-کوچه شهدای ژاندارمری-پلاک127/ تلفن تماس(66491056-021)و(09120617283)و(09183775334)و(09354752333) البته این حقیربه جنابعالی توصیه می کنم که ابتدابایدفرم قراردادراتکمیل بفرمائیدوبرای تکمیل فرم قراردادبه دوطریق می توانیداقدام کنید1)به صورت الکترونیکی و 2)به صورت حضوری دردفترانتشارات که چنانکه به صورت حضوری فرم قراردادراتکمیل بفرمائیدبهتراست.بیش ازپیش برایتان آرزوی موفقیت وپیشرفت روزافزون می کنم.

1

سلام ... برای پشتیبانی پیام بگذارید ... در همین سایت مشارکت در چاپ کتاب وجود دارد ...

0

سلام وادب سایت سامانه دانشگاهیان برای چاپ کتاب انتشارات دارد؟ومی تواندکتاب چاپ کند؟

0

سلام و إحترام ... بله انجام داده می‌شود ...

0
برای ارسال پاسخ شوید.