Loading...
دانشنامه

فرصت مطالعاتی

سلام و عرض ادب

وقت همه ی دوستان بخیر و شادی

دوستان گرامی بنده میخواستم بدونم که کسی از دوستان هست که قصد رفتن به فرصت مطالعاتی خارج از کشور را داشته باشن؟

با توجه به آخرین اطلاعیه سازمان امور دانشجویان که گفتن بخاطر وضعیت کنونی دنیا، هیچ گونه درخواستی بررسی نمیشه، آیا این فرصت برای ما محفوظ می مونه؟

چون برای استفاده ی از این فرصت، نباید بیشتر از ۶ نیمسال از شروع دوره ی دکتری گذشته باشه، اما خب با توجه به این شرایط، آیا راه حلی برای دانشجویانی که وارد ترم هفتم میشن، وجود داره یا خیر؟

ممنون میشم اگر کسی از دوستان تجربه و اطلاعات موثقی در این مورد دارن، در اختیار بذارن.

سپاسگزارم از لطفتون.

فرصت مطالعاتی پایان نامه دکتری

سلام و رحمةألله ...

برنامه‌ی دانشگاه تهران اینه؛

- با توجه به تمام شرایط و وضعیت فعلی (کرونا و تعطیلی دانشگاه‌های خارج و عدم هواپیما و ویزا و ...) درخواستها رو به صورت موردی بررسی می‌کنن ... ولی پاسخ نهایی پس از عادی شدن شرایط و قبول دانشگاه مقصد و سفارتخانه موکول می‌گردد ... و آنهایی هم که پارسال إعزام گرفته بودند ولی نرفته‌اند می‌توانند تمدید کرده و به ترم بعد موکول کنند ...

3

سلام جناب نوروزی

ممنون از پاسخگویی تون

امیدوارم این تعویق شامل حال کسانیکه هنوز درخواستشون ثبت نشده در سازمان امور دانشجویان، و الان دارن وارد ترم هفتم میشن، هم بشه!

به هرحال خیلی ممنونم از شما.

1

با سلام؛

انشاالله با برگشتن شرایط به حالت عادی، اولویت فرصت مطالعاتی با دانشجویان ورودی های قبل هست و بعد از آن، درخواست های جدید بررسی میشوند.

موفق باشید

1

سلام و وقت بخیر

خیلی خیلی ممنونم جناب رضایی، لطف کردید.

شما هم موفق باشید

1

درود بر شما.

من فکر می کنم بررسی این درخواست هم مانند درخواست های داخلی دانشگاه ها با توجه به پاندمی به تعویق می افته، و قطعا اولویت با ورودی های پیشین خواهد بود تا حقی از کسی ضایع نشه.

1

سلام و وقت بخیر

تا جایی که اطلاع دارم بسیاری از دانشگاه ها اعلام کرده اند دانشجویان حتی المقدور زودتر دانشگاههایی را انتخاب کنند که دانشجو میپذیرند

1

سلام و درود

خیلی ممنون از خانم حسن عزیز و خانم عبداللهی محترم بابت پاسخگویی تون. سپاس.

1

سلام اگر در مورد مراحل اقدام برای فرصت مطالعاتی اطلاعاتی دارید ممنون میشم در اختیار من هم بگذارید

0
برای ارسال پاسخ شوید.