Loading...
دانشنامه

راهنمایی پایان‌نامه با موضوع پرداخت خرد الکترونیکی در ایران با فناوریnfc و عوامل موثر برتمایل مشتریان

برای پایان نامه کسی هست راهنمایی کند؟

موضوع : پرداخت خرد الکترونیکی در ایران با فناوریnfc و عوامل موثر برتمایل مشتریان

راهنمایی پایان‌نامه nfc

در تخصص بنده نیست. اما از اطلاعاتی که از خواهرم که رشته فناوری اطلاعات را خوانده گرفتم سرویس های مبتنی بر فناوری NFC بشدت در حال گسترش است و کاربردهای مختلفی دارد مانند: کاربردهای بانکی و مالی- کاربرد دردانشگاه های هوشمند- کاربرد در پزشکی - کاربرد در منازل و...که برجسته ترین آن استفاده برروی گوشی تلفن همراه است و یکی از کاربردی ترین مورد آن پرداخت های الکترونیک می باشد و بانکها به سمت استفاده از این تکنولوژی می روند. اخیرا نیز شهرداری برای مسائل پارکینگ از آن استفاده می کند واز طرف دیگر دنیا تا چند وقت دیگر شاهد انقلابی بنام 5G خواهد بود که می تواند حتی این تکنولوژی را تحت تاثیر قرار دهد. اگر شما می خواهید در مورد پرداخت های الکترونیکی کار کنید بهتراست به بانک ها و یا شرکت های همراه اول و ایرانسل و رایتل مراجعه و از آنها کمک بگیرید. در کل موضوع خوب و کاربردی است. 

0

سلام در خدمتم . سوال شما کلی است لطفا واضح بفرمائید. در مورد موضوع ؟ در مورد نحوه نگارش ؟ در مورد نحوه دفاع و....

0

سلام،موضوع پایان نامه من فناوری nfcهست،من درمورد این موضوع راهنمایی میخوام،کسی هست که با این‌موضوغ کار کرده باشه؟

1

سلام

موضوع بسیار خوبیست. بفرمائید. در خدمتم

0

سلام من پروپزالم در این زمینه تایید شده و در مورد پرداخت خرد الکترونیکی در ایران با فناوریnfc و عوامل موثر برتمایل مشتریان هست ،من کسی میخوام که تو این زمینه کار کرده باشه و فایل پی دی اف اگه امکان داره در اختیارم بذاره

0

سلام من پروپزالم در این زمینه تایید شده و در مورد پرداخت خرد الکترونیکی در ایران با فناوریnfc و عوامل موثر برتمایل مشتریان هست ،من کسی میخوام که تو این زمینه کار کرده باشه و فایل پی دی اف اگه امکان داره در اختیارم بذاره

0

سلام

مقالات به روز زیادی در این زمینه وجود دارد.

به گوگل اسکولار یا ساینس دایرکت مراجعه کنید.

1
برای ارسال پاسخ شوید.