در دانشگاه تهران دکتری مدیریت کسب و کار در ۶ تا ۸ گرایش مختلف وجود دارد. از هر رشته ای می توان برای ادامه در دکتری کسب و کار دانشگاه تهران ادامه دهد و به خصوص دانشجویانی که در رشته مدیریت و اقتصاد تحصیل کرده‌اند یا تجربه مدیریت دارند بهترین گزینه برای ادامه تحصیل می باشد.

جو دانشکده

  جو دانشگاه تهران بسیار عالی و علمی است کمی هم سیاسی.تشکل های مختلفی وجود دارد.

ارتباط دانشجویان با هم و با استادان

  ارتباط دانشجویان با هم و با اساتید دانشگاه بسیار صمیمانه می باشد.کانال های متفاوتی برای ارتباط با مرکز دانشگاهی دانشگاه تهران وجود دارد مثل تلگرام و سایت خود دانشگاه اینستاگرام و توییتر....

محل برگزاری کلاس‌ ها

  الان به صورت حضوری در کارشناسی ارشد و دکتری در حال برگزاری است.

(محل برگزاری کلاس ها در دانشکده در دوران کرونا به صورت آنلاین و مجازی بود و تازگی به صورت حضوری تشکیل می شود.)

کیفیت امکانات دانشکده

  کیفیت امکانات دانشکده از نظر من خوب می باشد اما می تواند بهتر هم شود. انواع امکانات دانشکده می توان کتابخانه دانشگاه و دانشکده رو نام برد و اساتید مجرب و وجود امکانات رفاهی خوب در دانشکده را نام ببرم.

کمبودهای دانشکده مربوط به رشته مدیریت کسب و کار بسیار کم می باشد.

فعالیت های دانشجویی و تشکل‌ها

  این فعالیت ها به صورت منظم در دانشگاه تهران برگزار می شود. تشکل ها و تعدادی از فعالیت هایی که در دانشگاه تهران وجود دارد می توان تشکیل دانشجویی بسیج اسلامی دانشجویان و اساتید رو نام ببرم.

درباره استادان

  دانشگاه تهران همین که از مجرب‌ترین اساتید و متخصصان کشور هستند و در دانشگاه تهران مشغول تدریس هستند. از استادانی که در رشته مدیریت، سرشناس هستند و یا از نظر بنده خوب هستند به شرح زیر می‌باشد:

  دکتر رضایی ،دکتر روستا و اساتید مجرب و متخصص در دانشگاه تهران کم نیستند مجرب‌ترین و بهترین اساتید کشور در دانشگاه تهران در کسوت استاد تمام در رشته مدیریت در حال تدریس هستند.

توصیه برای انتخاب رشته و دانشگاه

  توصیه میکنم دانشگاه تهران رو انتخاب کنید برای ادامه تحصیل و انتخاب دانشگاه تهران به خصوص در رشته مدیریت کسب و کار. اساتید برتر کشور در این رشته در دانشگاه تهران می باشد.

  توصیه بنده به عزیزان و دوستان بزرگوارم این است که با توجه به آینده کشور در صورت علاقه مندی خودتون در این رشته و گرایش می تونید در دانشگاه تهران ادامه تحصیل بدید. چون اساتید مجرب و متخصص داره و این رشته و گرایش می تواند کمک شایانی به اقتصاد و کسب و کار در کشور کند.

  دوره دکتری مدیریت کسب و کار در دنیا و ایران معروف به Doctor of business Administration می باشد. در دنیا ۲۲ گرایش مختلف از جمله استراتژیک بازاریابی، منابع انسانی، رفتار سازمانی، اجرایی ... اما در ایران حدود ۶ تا ۸ گرایش داریم . در دنیا کسی که دکتری مدیریت کسب و کار می گیرد باید ۸ تا ۱۰ سال سابقه مدیریت داشته باشد. در دانشگاه تهران اساتید بسیار عالی و با تجربه ای هستند که مجموعه و دانشکده قوی ساختند. رشته خوبی است برای هر کسب و کاری بسیار مفید.


0