سلام، من محمد علی هستم و از مهرماه 98 در این دانشگاه می‌خوانم.

موقعیت جفرافیایی دانشگاه
دانشگاه در ورودی شمالی شهر قزوین واقع شده است، نزدیک به رشته کوه البرز. برای ورود به مرکز شهر نیز می‌توان از ترمینال روبه روی دانشگاه که دارای اتوبوس و تاکسی است استفاده کرد که هزینه نسبتا معقولی دارند.

تردد به شهر
برای دانشجویان تهرانی و کرجی، سرویس رفت آمد تعیین شده است که با قیمتی نسبتا دانشجویی اقدام به حمل و نقل دانشجویان می‌کنند.

فاصله از خوابگاه مرکزی تا دانشگاه، تقریبا 2 کیلومتر است که می‌توان از سرویس دانشجویی، اتوبوس، تاکسی برای حمل نقل تا دانشگاه استفاده کرد، برخی از دانشجویان نیز این مسافت را پیاده طی می‌کنند.

درباره خوابگاه
دانشجویان کارشناسی که در خوابگاه هستند به طور کلی از سکونت در آن راضی نیستند و یکی از مهمترین علل آن این است که در هر اتاق با مساحت تقریبا 8متر، بین 5 تا 7 نفر سکونت دارند و این موضوع باعث ناراحتی می شود.

امکانات خوابگاه
از امکانات خوابگاه می‌توان به اینترنت رایگان، دادن سه وعده غذایی تا روز پنج شنبه (اگر در ایام امتحان‌ها باشد روزهای جمعه نیز سه وعده غذایی داده می‌شود)، کیفیت غذای دانشگاه نیز به طوی کلی قابل قبول است.

ارتباط با مسئولان دانشگاه
ارتباط با مسئولین بسیار راحت است و دانشجویان به راحتی میتوانند خواست های خود را برای مسئولان مطرح نمایند.

امکانات علمی دانشگاه
امکانات علمی دانشگاه در حد قابل قبولی است دارای آزمایشگاه های مختلف، کتابخانه در موضوعات مختلف، سالن‌های ورزشی مورد نیاز برای رشته‌های ورزشی، سالن رایانه برای هر دانشکده، و...

امکانات رفاهی تفریحی
این دانشگاه  به غیر از سالن ورزشی خوابگاه و زمین چمن‌های خوابگاه دارای امکانات تفریحی قابل قبولی نمی‌باشد.

تشکل‌ها و فعالیت‌های جانبی دانشجویی
برخی از دانشجویان در تشکل‌های سیاسی و  فرهنگی عضو هستند و در دانشگاه فعالیت می‌کنند و برخی دیگر نیز با عضویت در انجمن‌های عملی رشته خودشان به فعالیت‌های علمی مرتبط با رشته خودشان می‌پردازند.

توصیه برای انتخاب دانشگاه
این دانشگاه از نظر علمی جایگاه قابل قبولی دارد و برای ادامه تحصیل یک دانشگاه معتبر در داخل و در سطح بین الملل قرار دارد. با تحصیل  در آن می‌توانید تجربه ارتباط با دانشجویان خارجی را نیز داشته باشید چرا که به خاطر بین المللی بودن این دانشگاه شما می‌توانید این دانشجویان را در سطح دانشگاه ببینید و با آنها ارتباط برقرار کنید.


0