بنده در سال ۱۳۸۶ در رشته ترویج و آموزش کشاورزی مقطع کارشناسی در این دانشگاه پذیرفته شدم و مقطع کارشناسی ارشد و هم در این دانشگاه در سال ۱۳۹۲ گذراندم و در سال ۱۳۹۶ در گرایش آموزش کشاورزی پایدار و محیط زیست پذیرفته شدم.

برای اولین بار گلدان سبزیجات ارگانیک توسط بنده و استاد گرانقدرم دکتر پاپ زن در گلخانه این دانشکده پرورش یافت و نیز برای اولین بار در ایران در سال ۱۳۹۳ سقف ماشینم رو تبدیل به باغچه ی گل کردم و با ماشینم تو سطح شهر تردد می‌کردم.

ارتباط با استادان رشته
به شخص گروه ترویج رو بهترین گروه پردیس کشاورزی می‌دونم به خاطر اساتید بسیار بسیار با تجربه که در اتاقشون همیشه به روی دانشجویان باز هست، به نظر بنده تعامل بین دانشجو و استاد از مهمترین رموز موفقیت در آموزش عالی محسوب میشه که باعث تبادل اطلاعات و تجربیات میشه.

درباره استادان
گروه ترویج اساتید بزرگی چون دکتر پاپ زن، دکتر آگهی، دکتر حمزه‌ایی، دکتر زرافشانی، دکتر میرکزاده و... رو داره که از بهترین‌های رشته‌ی ترویج هستند.

محل برگزاری کلاس‌ها
گروه ترویج در ساختمان اداری طبقه‌ی چهارم هست که دارای کلاس‌های سمعی_ بصری، کلاس‌های دکترا و...هست. خوابگاه پردیس کشاورزی چند سالی هست که در خود دانشگاه مستقر هست.
پردیس دارای دو سالن سمینار هست که برای جلسات دفاع ارشد و دکترا بیشترین استفاده رو داره.

موقعیت جغرافیایی و تردد
مکان پردیس کشاورزی در بزرگراه امام هست و این یه کم رفت و آمد رو سخت می‌کنه که با توجه به سرویس های  که در اکثر ساعات رفت و آمد به پردیس دارند رو این مشکلم حل شده.

امکانات
گروه ترویج برای اولین بار تعاونی دانشجویی رو در این گروه راه اندازی کرده و نیز اولین فود هاپ کشور در توسط این گروه آموزشی در پردیس شروع به فعالیت کرده است.
پردیس دارای امکانات بسیار ی هست از جمله چندین موزه، گلخانه، دامداری، گاوداری، مرغداری، مزرعه، چندین ازمایشگاه، پارکینگ، مهمانسرا، سلف سرویس و... که این امکانات به دانشجو اجازه میده که همه چی در دسترسش باشه.

توصیه برای انتخاب رشته
اگر به رشته‌ی ترویج علاقه دارین پیشنهاد می‌کنم تو مقاطع بالاتر تحصیلتون و ادامه بدین در غیر این صورت اگه برای داشتن یه کار بهتر ادامه تحصیل میدین توصیه می‌کنم وارد این رشته نشین چون موفقیتی سراغتون نمیاد، کشاورزی و به خصوص رشته‌ی ترویج فقط عشق و علاقه می‌خواد و بس.


0