سلام به همه‌ی عزیزان، دانشگاهی که بنده مشغول به تحصیل هستم، دانشگاه صنعت نفت است. من در دانشکده مالی صنعت نفت به نام دانشکده نفت تهران مشغول به تحصیل هستم. 
دانشکده نفت تهران رشته‌هایی همچون حسابداری، مدیریت مالی، مدیریت مخازن، حقوق نفت گاز را درخود جای داده است.
من از مهرماه 1396 در این دانشکده هستم.

خوابگاه
وضعیت خوابگاه این دانشکده نسبت به دانشگاه‌های دیگر تهران خوب است. واحدهای خوابگاه به‌ صورت سوییت هستند، یک ماشین لباس شویی مشترک درطبقه همکف خوابگاه وجود دارد که شرایط شستشوی لباس را آسان کرده است.

تردد
اوایل ورودم به دانشگاه رفت و آمد به دانشگاه با سرویس سر وقت و به طور منظمی انجام می‌پذیرفت، اما این اواخر به دلیل کاهش توجه به این دانشگاه، رفت و آمد دانشجویان به دانشگاه با دشواری مواجه شده است.

موقعیت مکانی
دانشکده نفت تهران در منطقه ستارخان، خیابان گلاب ( جنب بازارچه سنتی ستارخان ) قرار دارد. ناگفته نماند که این دانشکده در جامعه دانشجویی تهران بسیار گمنام است.

محل برگزاری کلاس ها
کلاس‌ها در تک ساختمان اصلی دانشکده برگزار می‌شود.

ارتباط با مسئولین دانشکده
خوشبختانه مسئولان دانشکده بسیار خونگرم و صمیمی هستند.

امکانات
امکانات علمی این دانشکده شامل یک کتابخانه و یک پژوهشگاه (در ساختمانی جدا) است. البته که بسیاری از دانشجویان از جمله خودم با پژوهشگاه آشنایی کامل ندارند.

امکانات تفریحی و رفاهی دانشکده خوب نیست و اصلا حتی محوطه‌ای مناسب ندارد تا در آن بتوان قدم زد، تمام این محوطه‌ها به کارمندان وزارت نفت تخصیص یافته و عملا بطور پیشفرض دانشجویان فقط حق حضور در ساختمان دانشکده را دارند.

تشکل ها و فعالیت های دانشجویی
تشکلی در دانشکده مشاهده نکرده‌ام.

پیشنهاد برای انتخاب رشته
و پیشنهاد بنده به دانش آموزان: این دانشگاه را تا اطلاع ثانوی انتخاب نکنید.


0