محل برگزاری کلاس‌ها
کلاس‌های تخصصی گروه روانشناسی در دانشگاه یادگار
 در دانشکده علوم انسانی ساختمان شهدای هسته‌ای برگزار می‌شد و غیر از کلاس‌های معمولی امکانات دیگری برای رشته‌ی ما وجود ندارد.

درباره استادان
اساتید خیلی خوبی داشتیم مثل خانم دکتر ساره زمانی که از اعضای هیات‌علمی بودند و خیلی استاد مهربان و دلسوز و بسیار دانا بودند که هرسوالی را با رفرنس و منبع پاسخ می‌دادند که چنین تسلطی بر منابع علمی خیلی شگفت‌انگیز بود
.

یکی از اساتید حق‌التدریس، استاد علی‌اکبر صلاحی که ایشان دانشجوی دکتری و بسیار دانا و خوش‌برخورد هستند و همچنین ایشان تنها پل ارتباطی ما با همایش‌های مفید خارج از دانشگاه و بازدیدهای علمی بودند همچنین در جهت کارآموزی و اشتغال دانشجویان به تنهایی و بدون حمایت دانشگاه بسیار فعالیت‌های مؤثری دارند.

مقاله‌نویسی در دانشگاه ما بین اهالی کسب علم کم‌وبیش بود و در مدت تحصیل من یک‌بار یکی ازدانشجوها با همکاری دکتر ساره زمانی مقاله‌ای را برای ژورنال‌های خارجی ارسال کردند که پذیرفته شد و جالب اینجا بود که دکتر زمانی باوجود این همه تلاش و کمک کردن به آن دانشجو هیچ اسمی از خودش را داخل مقاله قرار نداد.

فعالیت‌های فوق برنامه
همایش‌های رایگان کمی در دانشگاه برگزار می‌شد و معمولاً کیفیت خوبی هم نداشت و تعاملی از سوی دانشگاه و اعضای هیئت‌علمی با بیرون از دانشگاه وجود نداشت که برای دانشجوها مفید باشد.

امکانات
امکانات ورزشی داخل دانشگاه یک باشگاه بدن‌سازی (با پرداخت هزینه) بود و امکانات سالن برای گرفتن واحد تربیت‌بدنی کم بود.

ارتباطات دانشجویی
ارتباط بین دانشجویان خوب بود، هم کسانی که دنبال کسب علم بودند و هم کسانی که فقط برای گرفتن مدرک و خوش‌گذرانی به دانشگاه آمده بودند به خوبی همدیگر را پیدا کردند و گروه‌های دوستی خوبی در جهت علایق خود دایر کردند.


1