من از سال 1394 وارد دانشگاه تهران شدم.

 امکانات
 از بدو ورود امکاناتی که در اختیار دانشجویان قرار دادند قابل مقایسه با دانشگاه های دیگر نیست از کتابخانه ها گرفته تا سیستم های دسترسی به مقالات خارجی به صورت رایگان و تهیه آن ها با هزینه بسیار اندک برای دانشجویان .

اینترنت هم برای دانشجوهای کارشناسی 12 گیگ در ماه با سرعت بسیار بالا در اختیار است و برای دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترا حجم بیشتری در نظر گرفته شده.

محیط دانشگاه
محیط دانشگاه بسیار زیبا و سرسبز درخت های زیبا و زیادی هست و باغ کوچکی که در دانشگاه به لاوگاردن معروف است و مسجد دانشگاه که زیبایی خودش را دارد و بوفه های معروفش تمامی این مکان ها در پایان خاطره بسیار خوبی از خود به جای میگذارند.

به جز خود دانشگاه باغ موزه های خود دانشگاه هست که یکی از آن ها در میدان بهارستان با نام باغ موزه نگارستان محلی دیدنی را برای دانشجویان فراهم کرده است.

محل دانشگاه
از تمام این ها که بگذریم محل قرار گیری این دانشگاه که در محدوده میدان انقلاب قرار دارد و دسترسی به منابع آموزشی و کتابفروشی ها بسیار راحت است.

درباره خوابگاه
خوابگاه های دانشگاه عموما نزدیک خود دانشگاه هستند ولی دانشجویان از امکانات آن خیلی راضی نیستند.

خوابگاه کوی دانشگاه هم در امیرآباد واقع شده است که امکانات خوبی در اختیار گذاشته و مخصوص دانشجویان ارشد و دکتری است.

فعالیت های دانشجویی
دانشجویان با عضویت در انجمن های علمی میتوانند در زمینه های مختلف علمی مربوط به رشته خود فعالیت کنند که در یادگیری و بکاربردن دروسی که خوانده اند بسیار کاربرد دارد.

موفق و پیروز باشید


0