کارشناسی
مدیریت- مدیریت مالی
دانشگاه آزاد اسلامی
یکی از دوره های سازمان رو خریداری کردم، و فایلهای چند جلسه خالی بودند ... 20 روز پیش باهاشون مکاتبه کردم هنوز که هنوزه هیچکس پاسخگوی این مشکل نبوده... دوستان پیشنهاد من این هست که اصلا دوره ها رو خریداری نکنید که هیچ پشتیبانی و ضمانتی توی کامل بودن فایل ها نیست !

نظر شما در رابطه با آموزش مجازی برای افراد درس خوان و پر تلاش چیست؟آیا حق آنها زایع میشود؟آیا آنها می توانند  با بقیه دانشجویان که از روش های دیگر ،نمره ای بهتر می گیرند مقایسه شوند؟

134 امتیاز دارم معادل 67هزار تومان! باید برای تمدید کم شود به عبارتی هزینه تمدید از 170به 103 هزار تومان باید تقلیل یابد! پناااه بر خدا!! این دومین دفعه بود توی ۶ماه گذشه تصمیم گرفتم تمدید کنم.دفعه اول هزینه از 130شد 190 که پشیمون شدم.الانم ک اینجوری شد...به هیشکی پیشنهاد نمیدم عضو این سازمان شود..

نظرتان در مورد این جمله چیست .

《نه علم و نه ثروت،فقط قدرت 》

 

سلام. 26 تیر پیش نویس جدید طرح قانون حمایت از حقوق کاربران و خدمات پایه کاربردی فضای مجازی منتشر شده. خواهش میکنم.در کانال کار و کسب @kar_kasb صحبت های جناب آقای طالبی(دبیر انجمن صنفی کسب و کار های اینترنتی) رو در توضیح بلایی که سرمون میاد رو حتما گوش کنید.ادامه در نظرات
اگر رأی دادن بی فایده بود، اینقدر رأی ندادن را تبلیغ نمی کردند...

یکی از وظایف رهبر خط مشی گذاری و تعیین سیاست های کلی و به طور کلی مشخص کردن راه و مسیر کشور هستش پس طبیعی است در بحث های کلان کشور نظر ایشون مهم ترین باشد. بله نمیشود همه. چیز را تولید کرد و خودکفا شد، هیچوقت این بوده ولی میشود کالا هایی که مواد اولیه,دانش و تکنولوژی اش در کشور موجود است را تولید داخل کرد.در خیلی از موارد این سه نیاز تولید در ایران فراهم هست. مثال شرکتی قطعه ای از رو از چین وارد میکرد یک مدت وارداتشون بسته شد و خواستند اون قطعه رو تولید داخل بکنند،ما بهشون قیمت دادیم شش هزار تومن.جالب اینه اون شرکت از چین اون قطعه رو به قیمت 1750 تومن وارد میکرد!دو تا حالت داره یا همه چیز در چین مجانی است! چون فقط قیمت جنس ان 2700 تومان میشود و حالت دوم این است که این قطعه با ارز ارزان قیمتی وارد شده است!میشد این پول به جای چین به جیب تولیدکننده داخلی برود.از این مثال ها بسیار است. در مورد واکسن هم اگر شما از دید رهبر نگاه کنید خواهید دید که ایشون این دو کشور رو به هر حال دشمن میدونند(از نظر من انگلیس بسیار بیشتر دشمن است!) و با توجه به سابقشون مخصوصا انگلیس منطقی و طبیعی است که واردات واکسن را ممنوع کنند.هرچند با وجود این اعلام ممنوعیت بازهم واردات واکسن آسترازنکا صورت گرفت! میشود چند مورد دیگر از این نظرات تخصصی را بفرمایید؟

1 سال پیش