Loading...
کارشناسی
علوم تربیتی- گرایش آموزش ابتدایی
دانشگاه فرهنگیان
واحد اندازه گیری کتاب خواندن، تعداد صفحه یا دقیقه در روز نیست، بلکه مقدار تغییری است که در شناخت از هویت خودمان و یا ماهیت جهان اطراف مان ایجاد شده است... سواد از طریق خواندن بدست نمی آید بلکه بر اثر اندیشیدن به آنچه مطالعه کرده ایم حاصل میشود.
اگر هدف و یا آرزویی داری "تلاش کن " گویی برای آن هدف و آرزو بدنیا آمده ای "تلاشت" را حتی اگر در زمینه ای به موفقیت هم رسیدی ،به یک میزان نکن ، بلکه نسبت به قبل تلاشت را افزایش بده و هرگز ناامید نشو "به یاد داشته باش دیر رسیدن بهتر از هرگز نرسیدن است "

با توجه به شرایط حال حاضر رشته علمی علوم تربیتی در تمامی گرایش‌های آن در سطح کشور، به نظر شما مهم‌ترین چالش و بهترین فرصت پیش‌روی دانشجویان و دانش‌آموختگان این رشته چیست؟ 

سلام دوستان، من از رساله دکتری با 6 مقاله ISI و دو کنفرانس خارجی در ترم هفت وبا نمره 20 دفاع کردم که باید از استاد راهنمایم آقای دکتر علی صادقی هم تشکرویژه کنم. برای همه شما هم آرزوی موفقیت دارم. به امید اینکه بتونم با این فعالیت اندک علمی از این به بعد برای مملکتم مفید باشم.
مسابقه آغاز شد! برای شرکت در مسابقه، کافی است پس از ورود به پنل کاربری، روی گزینه «دعوت دوستان» کلیک کنید و دوستان خود را به سازمان دعوت نمایید. پس از ثبت نام هر یک از دوستان شما و تائید هویت دانشجویی آن ها 10 امتیاز و در صورت عضویت ویژه در سازمان 15 امتیاز به شما اضافه خواهد شد. جزئیات مسابقه و جوایز: https://my.isic.ir/p/pages/10 نفر اول: 100 یورو نفر دوم: 50 یورو نفر سوم: سکه 1 گرمی طلا نفر چهارم: سکه 0.5 گرمی طلا نفر پنجم: سکه 0.2 گرمی طلا نفرات ششم تا دهم: 250 هزار تومان اعتبار سازمانی نفرات یازدهم تا شانزدهم: 200 هزار تومان اعتبار سازمانی