Loading...
کارشناسی
مترجمی زبان آلمانی
دانشگاه آزاد اسلامی

آیا اساساً مقایسه ی علم و ثروت، کار درستی است و طرح موضوع انشاء با این عنوان صحیح بوده است؟

جلسه ی دوم آموزش مقدماتی پایتون در لینک زیر قرار داده شده https://open.lbry.com/@givkashi:0/python1-2:8?r=G51c4UERoMLPicv5UcKrscnQzqMuuuUR لینک دسترسی به فایل کد های آموزش: https://github.com/givkashi/machine-learning/tree/main/python #پایتون #برنامه_نویسی

به نظر شما بیماری کرونا همان چیزی است که از رسانه ها القا میشود؟

به نظر شما تظاهرات های برخی از مردم آلمان ، لندن ، آمریکا ، فرانسه و... بر علیه پروتکل های کرونایی و بهداشت جهانی از روی جهالت است یا علم؟

محققان و صاحبان تخصصی که با این اعتراضات همسو هستند چه؟

مثلا یکی از پروتکل های جهانی فاصله گزاری اجتماعی و ماسک هست که در جاهای زیادی برخلاف تصورات ، تجمعات زیادی صورت گرفت و تغییر خاصی در وضعیت بیماری انجام نشد!

 بعنوان نمونه مراسم های ایام عاشورا و اربعین و مراسم چندین روز پیش در عراق (کربلا) که تجمعات میلیونی زائران بدون ماسک و فاصله گزاری انجام شد و نه تنها آمارشان اضافه نشد بلکه کمتر هم شد.

اگر تجربه شخصی مرتبط با مطالب مذکور داشته باشید لطفا ذکر کنید.

برای درک زندگی 3 جا برویم: 1.بیمارستان 2.زندان 3.قبرستان در بیمارستان متوجه می شویم که هیچ چیز زیباتر از تندرستی نیست. در زندان می بینیم که آزادی گران بهاترین دارایی ست. و در قبرستان در می یابیم که زندگی هیچ ارزشی ندارد. پس با حسرت و غصه خوردن روزگارمان را تلخ نکنیم. "زندگی را زنده گی کنیم" :)

بیمه تکمیلی پوشش دهنده هزینه‌های درمانی (شامل ویزیت، آزمایشگاه، دندانپزشکی، بستری و ...) است که معمولاً بیمه پایه (نظیر تامین اجتماعی و ...) درصد کمی از آن‌ها را پرداخت می‌کند و در صورت داشتن بیمه تکمیلی، درصد زیادی از باقیمانده هزینه توسط شرکت بیمه تکمیلی پرداخت خواهد شد.

بر اساس درخواست تعداد زیادی از اعضای سازمان، مذاکراتی با شرکت‌های بیمه تکمیلی درمان معتبر انجام شده است و جهت تحت پوشش قراردادن اعضا، لازم است «تعداد» و «مبلغ بیمه» به اطلاع شرکت بیمه گر برسد.

شایان ذکر است امکان پوشش بیمه تکمیلی به صورت انفرادی نیز برای شما وجود دارد، اما هزینه به مراتب بالاتری داشته و به همین خاطر، در بیمه گروهی، ضمن برخورداری از همان مزایا، هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد.

إِنَّ اللَّهَ عَلِيمٌ بِذَاتِ الصُّدُورِ Christ war ein Prophet und Böte. @photo.selbst
بورسیه‌ی دکتری تاریخ أدیان، دانشگاه ارفورت آلمان.
بورسیه‌ی دکتری تاریخ أدیان، دانشگاه ارفورت آلمان.
عرض کردم؛ آقا! من عجول و بی‌صبرم و حوصله‌ی معطلی ندارم ... عصاره‌ی معارف إسلام را برایم در یک جمله بیان کنید. خنده‌ی ملیحی کرد و فرمود: با همه مهربان باش ... خلاصه‌ی‌ دین و قرآن "بسم ألله ألرحمن ألرحیم" است ... رحمان باش با همه‌ی آفریده‌های خدا و رحیم باش با دوستان خدا ... #علامه_طباطبایی