دکتری تخصصی
مهندسی منابع طبیعی - بیابان زدایی
دانشگاه یزد

با سلام 

به نظر شما آیا کشور ما با تکنولوژی روز پیشرفت میکند ؟ و نقص های موجود درزیرساخت ها برای استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها در کشور ما کدامند؟

و سوال مهم بعدی با پیشرفت تکنولوژی چه آسیب ها و خطراتی جمعیت ما را تهدید میکند؟

توضیح: تکنولوژی های هوش مصنوعی، واقعیت مجازی و افزوده، یادگیری ماشین و رباتیک از تکنولوژی های جدیدی هستند که به زندگی بشر بسیار نزدیک شده اند و تا مرز همزیستی با انسان ها در حال پیشرفت هستند.

درود ،بنظر شما کسی اکوسیستم براش خیلی مهمه و  حامی جنگل و فضای سبزه و هنرمنده و نقاشی میکنه و دستی بر نویسندگی داره و در رشته معماری  داخلی تحصیل کرده و خودش توانایی ساخت محصولات  دکوراتیو رو داره چه شغلی مناسب روحییاتش هستش که هم کسب درآمد داشته باشه هم کارآفرینی کنه ؟

کرونا به چه مشاغلی آسیب زد؟

کرونا باعث تعطیلی چه مشاغلی شد؟

 

آموزش ترم ۱ مجازی را با آموزش ترم ۲ مجازی با آموزش ترم ۳ مجازی را با یکدیگر مقایسه کنید.

آیا دانش جویان و دانش آموزان به مرور زمان تنبل تر شده اند؟اساتید چطور؟

با توجه به اینکه سازمان هیچ فعالیت خاصی در طول یکسال گذشته انجام نداده (و فعالیتهای انجام شده هم صرفا جنبه درامد زایی برای خود سازمان داشته) و امتیازهای جمع شده هم عملا هیچ فایده ای برای تمدید عضویت ندارد از تمدید عضویت خودداری میکنم.

اما در یک نگاه اجمالی به امتیاز شما میتوان به راحتی به نحوه کسب این امتیازات دسترسی داشت: 1- تمدید(اگر احتمالا تمدید کرده باشید) 50 امتیاز 2- نوشتن مطلب در مورد دانشگاه(اگر نوشته باشید) 25 امتیاز 3- نوشتن مطلب در مورد رشته(اگر نوشته باشید) 15 امتیاز 4- عضویت در سازمان(عضو هستید) 20 امتیاز 5- تولد 20 امتیاز 6- تجربیات(اگر 1 مورد نوشته باشید) 5 امتیاز 7- ورود روزانه(اگر 300 مورد که در طول سال حساب شود که با زحمت کسب شده) 75 امتیاز 8- شرکت در نظر سنجی کاربران(اگر مثلا چندین مورد شرکت داشته باشید) 25 امتیاز 9- دانشنامه(اگر پاسخی داد باشید حداقل 20 مورد که زحمت برای شما رو نشان میدهد) 5 امتیاز 10- جمع امتیازهای شما با این مدل ارائه شده 240 امتیاز خواهد بود اما 230.5 است. 11- ذات انتقاد خوب است ولی اگر سازنده باشد نه تخریب. زمانی که انتظار دارید که با سلیقه خودتان همگان را انتقاد کنید که سند و مدرک ارائه کنند که خیلی هم بجاست، انتظار این رو هم باید داشته باشید که از شما هم با سند و مدرک انتقاد کنند. 12- آنچه را برای خود می پسندید بر دیگران نیز بپسندید و آنچه را برای خود نمی پسندید بر دیگران نیز مپسندید.

10 ماه پیش