لطفا با رای به عکس ما کمک کنید تا بهترین رتبه را در مسابقه بین المللی IEEE DAY 2021 برای کشور عزیزمان ایران کسب کنیم. 1) اول به لینک https://ieeecontest.us.launchpad6.com/photocontest/entry/8 2) گزینه VOTE NOW 3) ایمیل خود را چک نموده و با کلیک بر روی Validate vote رای گیری را تکمیل بفرمایید.

سلام و عرض ادب ببخشيد من چگونه ميتوانم عضو IEEE بشم.ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد


1

سلام انجام شد موفق باشید


1

با سلام و احترام بسیار سپاسگزارم دکتر تیزفهم فرد بزرگوار. آقای پیری جور بزرگوار به تلگرام بنده پیام دهید تا راهنمایی های لازم به جهت عضویت در IEEE را برای شما ارسال نمایم.


2

آقای پیری جور بزرگوار آیدی تلگرام بنده: Danial_Farajzadeh


1

با عرض سلام و احترام و با آرزوی سلامتی و تندرستی لطفا با رای به عکس IEEE Iran Section BZTE Student Branch کمک کنید تا بهترین رتبه را در مسابقه بین المللی IEEE DAY 2021 برای کشور عزیزمان ایران کسب کنیم. 1) اول به لینک https://ieeecontest.us.launchpad6.com/photocontest/entry/8 مراجعه بفرمایید. 2) گزینه VOTE NOW را در صفحه باز شده فشار دهید و ایمیل خود را وارد کنید، سپس "SUBMIT" را بزنید. 3) ایمیل خود را چک نموده و با کلیک بر روی Validate vote رای گیری را تکمیل بفرمایید. در صورت عدم دریافت ایمیل در قسمت اصلی، اسپم خود را چک کنید. بعد از این مراحل رای شما ثبت شده است. توجه کنید که مرحله 3 و تایید رای گیری توسط ایمیل فوق العاده مهم است. رای شما فوق العاده ارزشمند و تاثیر گذار خواهد بود پس کمک کنید تا بتوانیم رتبه خوبی رو برای کشورمون بدست بیاریم. امکان رای دادن توسط تمامی اقشار جامعه بدون هیچ گونه محدودیتی وجود دارد. لینک ثبت رای: https://ieeecontest.us.launchpad6.com/photocontest/entry/8 #IEEEDAY2021 Please vote for us Guidelines to vote: 1)Log onto https://ieeecontest.us.launchpad6.com/photocontest/entry/8 2)Open Entry on which you wish to vote. 3)Presses the “Vote” button below entry. 4)Enter email ID, and press submit. 5)Check the email inbox (Spam as well) and click on the link sent in email with subject “Email Verified Voting” 6)Voting is Done.


1

سلام و عرض ادب بنده هم رای دادم هم در گروه هایی که عضو هستم و به دانشجویان خودم و دوستان فرستادم و همه در حال رأی دادن هستند موفق باشید


1

بسیار سپاسگزارم از شما دکتر میری بزرگوار.


0