سلام خدمت شما دوست عزیزی که این پست را مشاهده می کنی ، اگر به مباحث و مطالب آموزشی مدیریت علاقه مند هستید حتما از لینک زیر از ما حمایت کنید. https://www.instagram.com/csmt.ir/

انجام آزمایش نیترات، سرب و کدورت برای 2 نمونه آب در چهار زمان

سلام و ادب

بخشی از پایان نامه اینجانب شامل اندازه گیری میزان نیترات، سرب و کدورت آبی است که به صورت دستی آلوده شده و پس از عبور از جاذب هایی میزان این سه آلاینده اندازه گرفته می شود تا تاثیر جاذب ها را بر کاهش آلاینده ها بررسی کنیم.

سه آلاینده وجود دارد با دو جاذب بررسی می شود و این بررسی در چهار زمان است(20 و 60 و 120 و 280 دقیقه پس از شروع آزمایش) در مجموع 24 آزمایش است که هشت آزمایش نیترات و هشت آزمایش کدورت و هشت آزمایش سرب می باشد.

آب

با سلام

جهت همکاری برای طراحی ساخت و تولید پروژه های هوافضایی پیام بدید

ساخت و تولید هوافضا مکانیک مهندسی برق طراحی

مشکل در جوابدهی

سلام بنده اشتباها جهت دريافت كارت بين المللي در سامانه اساتيد هيئت علمي ثبت نام كردم در حاليكه دانشجو هستم. سامانه اجازه ثبت نام در قسمت دانشجويي نميده .فعلن هيچ پولي يرداخت نكردم.هيچ يك از تلفن هاي اعلام شده در سايت پاسخگو نيستن . ميشه راهنماييم كنين.

معماری

دوستان از امکانات کارت مخصوصا برای نمایشگاه expo 2020 دبی که تخفیف خوبی میده برای ورودی حتما استفاده کنید خیلی جالبه سوالی بود در خدمتم توی کامنت

سلام به همگی بعد از حدودا 6 سال دوباره برگشتم یه سر به ISIC زدم. برای همه عزیزان آرزوی سلامتی و موفقیت را خواستارم.

Education is the most powerful weapon which you can use to change the world and you have it Happy student day