ثبت برند

سلام به خدمت دوستان متخصص ، ثبت برند اشخاص حقیقی چقدر زمان میبره و هزینه اش چقدر هستش، اگر میدونید ممنون میشم راهنمایی کنید

کسب و کار استارتاپ

سلام شرکت بیرونی بدید حدود سه تومن و اگر خودتون انجام بدید با حدود 500 تومن تموم میشه


1

 بسیار ممنون جناب یزدی


1

سلام و عرض ادب 
عموما ثبت برند یک فرآیند زمان بر هست. 

سامانه مرکز مالکیت معنوی به آدرس https://iripo.ssaa.ir بسیار ساده هست و راحت میشه اظهارنامه جهت ثبت علامت رو ثبت کرد. مدت بررسی گاهی بیشتر از ۳ ماه طول میکشه و در نهایت با یک مورد خیلی کوچک مثل تداخل دسته بندی رد میشه. 
توصیه من این هست با کارشناسان این کار مشورت کنید و پس از مشخص شدن دسته بندی مناسب اقدام کنید و در صورت امکان کار رو به خودشون بدید چون کمی ریزه کاری داره. 

خیلی از شرکت ها با مبالغی حدود ۱۰ میلیون تومان کار ها رو راست و ریس میکنن در مدت کوتاه تر.  


1

آها بسیار عالی، ممنونم خیلی کامل بود


1

باسلام

به یک سری متغیرها بستگی داره اما شما از حداقل یک میلیون تومان تا حدود 10میلیون و بالاتر حساب کنید.


1

با سلام

طی مراحل ثبت برند در صورت نداشتن تجربه و حوصله برای کسانی که اولین بار این کار را انجام بدهند شاید کار چندان آسانی نیست. با 1 جستجوی ساده می توانید مراحل ثبت را در چند شماره پیدا کنید اما برای این کار هر کدام از موایر یاد شده تبصره های ننوشته و نخوانده وجود دارد که شاید از عهده افراد بر نیاد.با تجربه ای که من داشتم اگر شما خودتون اقدام بنظرم شاید بیش از 1 سال هم بیشتر زمان لازم داسته باشد. ولی هزینه آن کمتر و با رفت و آمداتون در حدود 1 میلیون تومان باشد. در صورتی که شرکت های ثبت برند و ثبت شرکتی با 8- 10 میلیون در مدت زمانی کوتاهتر اجام می گیرد. 1 پیشنهاد اسن که برخی برندها هم قابل خرید و فروش می باشند اگر الزامی در انتخاب عنوان خاصی نیستید از برندهای آماده که در زمینه فعالیت قتصادی شما باشد استفاده کنید که هزینه آن نیز در ردیف همان هزینه ثبت توسط شرکت های ثبت می باشد.


1

زمان ثبت بنا به پیشبرد و تلاش شما متغیره و حدود 2 میلیون تومان هزینه داره، البته اسم برند شما نباید بیگانه باشه و باید حتما فارسی باشه!


1
برای ارسال پاسخ شوید.