سلام خدمت همگی؛ بنده از سال 1398 در دانشگاه آزاد سنندج تحصیل کرده ام.

موقعیت جغرافیایی دانشگاه

  دانشگاه آزاد اسلامی سنندج درست در مرکز شهر قرار دارد. این دانشگاه دارای چهار بخش در قسمت های مختلف شهر می باشد که شامل قسمت مرکزی(دارای دانشکده های پرستاری و مهندسی)، گروه دانشکده های انسانی، دانشکده دامپزشکی و گروههای کشاورزی و منابع طبیعی.

خوابگاه

  تعداد بسیار زیادی دانشجوی غیر بومی در این دانشگاه وجود دارد اما متاسفانه دانشجویان پسر فاقد خوابگاه بوده و بایستی در خوابگاه های خصوصی سطح شهر اقامت کنند.

ارتباط با مردم شهر و مسئولین دانشگاه

  خوشبختانه در شهر سنندج طیف گسترده ای از افراد وجود دارد که باعث می‌شود با هر گروهی که مورد نظر شماست بتوان ارتباط خوبی برقرار کرد.

اساتید دانشگاه اساتید خوش برخورد و حرفه ای هستند (البته مقدار زیادی هم سخت گیر(

امکانات علمی

  این دانشگاه دارای امکانات نسبی می باشد. این امکانات شامل آزمایشگاه های گوناگون، کلاس های عملی و تئوری  و سالن های وبینار وآمفی تئاتر است.

امکانات رفاهی - تفریحی

  امکانات تفریحی و رفاهی هم در حد مورد نیاز وجود دارد. امکانات رفاهی دانشگاه شامل تسهیلات آموزشی و پژوهشی متناسب با نیاز افراد، خدمات بیمه دانشجویی. امکانات تفریحی هم شامل سالن های ورزشی، استخرهای شنا می باشد.

تشکل ها و فعالیت های جانبی دانشجویی

تشکل هایی مثل بسیج، انجمن اسلامی و... و بخش های دیگر طیفی از فعالیت ها را بوجود آورده.

توصیه برای انتخاب دانشگاه

دانشگاه ازاد اسلامی سنندج می تواند گزینه مناسبی برای افرادیکه قصد ادامه تحصیل در رشته های گوناگونی را که با رتبه کنکور نتوانسته اند بروند ایجاد کرده لذا میتواند برای بعضی از افراد مناسب باشد.


0