Loading...

بنده ورودی سال 98 رشته پرستاری در مقطع لیسانس در دانشگاه آزاد سنندج هستم.

جو دانشکده

 جو دانشکده به نسبت نیاز دانشجویان مطلوب است. دانشجویان با اساتید و یکدیگر ارتباط خوبی دارند.

محل برگزاری کلاس ها

  کلاس‌ها در خود دانشکده پرستاری- مامایی برگزار می‌شود. البته برای یکسری از دروس عملی مثل آزمایشگاه انگل شناسی و آزمایشگاه بیوشیمی نیاز هست که دانشجویان به دانشکده مهندسی که در کنار دانشکده پرستاری هست مراجعه کنند. دانشکده پرستاری دانشگاه آزاد سنندج به نسبت قدیمی است و شاید بافت آن به نسبت سایر دانشکده‌ها قدیمی‌تر به نظر برسد.

 کیفیت امکانات دانشکده

کتابخانه دانشکده کوچک بوده و پاسخگوی نیاز دانشجویان در ایام امتحانات نمی باشد. همچنین در دانشکده، کارگاه‌های علمی و پژوهشی که باعث ارتقای سطح فعالیتی دانشجویان می‌شود کمتر برگزار می‌شود.

تشکل ها و فعالیت های جنبی دانشجویی

  فعالیت‌های دانشجویی در دانشکده در سطح پایینی است و می‌تواند بهتر باشد.

 استادان رشته

  این دانشکده دارای استادان مجرب و توانایی همچون دکتر کاوه بهمن پور، دکتر علی نیا  و دکتر شاهین غزلی می‌باشد. تدریس در این دانشکده مناسب بوده و پاسخگوی نیازهای دانشجویان در باب رشته خود می‌باشد.

 توصیه برای انتخاب رشته

  دوستان عزیز این دانشگاه از لحاظ استاد، امکانات و نیازهای علمی افراد، مناسب است و اگر می‌توانید از پس شهریه و هزینه‌های آن برآیید تحصیل در این دانشگاه را توصیه می‌کنم. البته دانشگاه دولتی سنندج در رشته پرستاری می‌تواند امکانات بهتری داشته باشد اما اگر به هر دلیلی مثل بالا بودن رتبه کنکور نتوانستید در دانشگاه دولتی تحصیل کنید این دانشگاه برای شما مناسب خواهد بود.


0