با سلام و عرض ادب؛ من از سال 98 وارد دانشگاه علوم پزشکی ایران شدم.

درباره خوابگاه

  از لحاظ کیفیت و امکانات مکان خوابگاه واقعا میتونم بگم که خوبه و استاندارده. البته این رو هم بگم که قصد تجدید امکانات در خوابگاه رو دارند. از لحاظ دسترسی مکان خوابگاه فوق العاده است و سرویس های تعبیه شده برای رفت و آمد به دانشگاه کاملا با نظم و بی نقص هستند.

  از لحاظ رفت و آمد که هیچ مشکلی نیست.

محل قرار گیری دانشگاه

  محوطه اصلی دانشگاه، در اتوبان همت کنار بیمارستان میلاد و ساختمان مرکزی سازمان انتقال خون کشور قرار داره. دانشکده توانبخشی که محل تحصیل من هست در میرداماد تهران واقع شده.

تردد به دانشگاه

  سرویس های خوابگاه برای دانشجویان خوابگاهی تعبیه شده و در ساعت های مشخص و راس ساعت هم از سمت خوابگاه و هم از سمت دانشگاه (برای بازگشت به خوابگاه) حرکت می‌کنند.
دانشجویان ساکن تهران هم بسته به محل سکونت از اتوبوس و مترو و تاکسی های داخل شهری استفاده می‌کنند و از لحاظ رفت و آمد هیچگونه مشکلی نیست.

ارتباط با مسئولین دانشگاه

  ارتباط با مردم و مسئولین خیلی راحت بوده و همگی با صبر پاسخگوی مسائل هستند.

امکانات علمی دانشگاه

  آزمایشگاه های مختلف مربوط به تمامی رشته ها؛ سالن های تشریح و کتابخانه بزرگ دانشگاه، مولاژهای موجود در خصوص بررسی های آناتومیکال برای مطالعه دانشجویان و ... در دانشگاه قابل دسترس دانشجویان می‌باشد و اگر موردی هم موجود نباشد با پیشنهاد به مدیر بخش مربوطه یا مدیریت دانشگاه سعی بر تهیه آن می‌شود.

امکانات رفاهی – تفریحی

  قراردادهایی که دانشگاه با بعضی ورزشگاه‌ها، سینما، استخر، نمایشگاه و ... دارد امکانات تفریحی و رفاهی خیلی خوبی را برای استفاده دانشجویان قرار داده است. علاوه بر این تا جایی که به یاد دارم دانشگاه در حال ساخت چند مکان تفریحی ورزشی بود و فکر می‌کنم که به پایان رسیده باشد.

فعالیت های جنبی دانشجویی و تشکل ها

  فعالیت جانبی دانشجو ها در زمینه های مذهبی، فرهنگی، تحقیقاتی، علوم آزمایشی، انجمن‌های مختلف و ... به چشم می‌خورد و بسیار متعدد و متنوع است.

توصیه برای انتخاب دانشگاه

  یکی از بهترین دانشگاه‌های کشور برای تحصیل به معنای واقعی


0