من ورودی سال 93 مقطع دکتری بودم.

درباره خوابگاه
وضعیت بچه‌های خوابگاهی از نظر اسکان خوبه و تعدادی از خوابگاه‌ها برای دانشجوهای بهتر در دانشگاه و تعدادی دیگر در حکیمیه و سرسبز و جاهای دیگه در شرق تهران هست. نمی‌شه گفت خوابگاه‌های عالی ولی مناسب هستند. دیگه دولتیه خوب و نمیشه خیلی انتظار داشت
.

مکان دانشگاه
دانشگاه در نارمک قرار داره و بالاتر از متروی علم و صنعت هست و یه مسافتی تا مترو داره و محل برگزاری کلاس‌ها تو همون محوطه دانشگاهه.

ارتباط با مسئولین
نمی‌شه با دانشگاهی‌ها و مسئولین ارتباط خیلی زیادی داشت چون یه کم بعضی‌هاشون گاردشون بالاست و خیلی خودشون رو تحویل می‌گیرن و گاهی شاهد تصمیمات غیر مسئولانه‌ای هم هستیم. ولی نسبت به خیلی دانشگاه‌های دیگه که تازه تاسیس هستن یا در شهرستان هستن مشخصه ساخت یافته‌تر هست و شاید مثلا بگم بین 5 تا 10 ایران هست از این نظر و در بعضی موارد واقعا یک مثل فضای سبزش که خیلی زیباست به‌خصوص در بهار، یا امکان زدن شرکت‌های دانش بنیان
.

امکانات
امکانات علمی دانشگاه رو من در رشته خودن پایین می‌بینم. دانشگاه تهران و شریف و امیرکبیر بهترن. از نظر اساتید هم بخش سرایمکش فعال هست ولی بخش‌های دیگه جالب نیستن. شاید در حد لیسانس خوب باشن ولی بالاتر از اون رو من جالب ندیدم.

دانشگاه یه زمین چمن بزرگ، استخر خوب و سوله ورزشی مناسبی داره. از این بابت عالیه. تشکل‌های دانشجوییش ضعیف‌تر از چیزی هست که باید باشه ولی مخالفتی هم ندارن به اون صورت.

توصیه برای انتخاب دانشگاه
کلا پیشنهادم برای بچه‌هایی که میان اینجا برای درس اینه که به دانشکده‌شون نگاه کنن. دانشکده‌های مکانیک و صنایع‌اش خوبن ولی موادش مثل قبل نیست و ضعیف شده و برقش هم خیلی آش دهنسوزی نیست. دانشکده خودرو و راه‌آهنش هم دانشکده‌های جدید و خوبی هستن.


4