بسمه تعالی

  اینجانب دانشجوی ورودی مهر سال 97 در مقطع کارشناسی مهندسی معدن دانشگاه مجتمع آموزش عالی زرند می‌باشم. این دانشگاه مدت ها پیش جزو دانشگاه شهید باهنر کرمان بوده اما به مرور زمان و با پیشرف زمان به طور مستقل کار خود را به پیش می‌برد.

موقعیت جغرافیایی دانشگاه

  دانشگاه از شهر تقریبا ۵ کیلومتر فاصله دارد و نزدیک به کوه های شمالی شهرستان زرند می باشد.

تردد به شهر

 رفت و آمد به صورت حمل و نقل با تاکسی تلفنی و در برخی از ساعات مشخص شده با اتوبوس با هزینه بسیار کم از سوی دانشگاه صورت می گیرد.

خوابگاه

  خوابگاه مجتمع آموزش عالی زرند (هم خوابگاه بانوان وهم خوابگاه پسران) هردو در داخل دانشگاه می‌باشند.

امکانات خوابگاه در حد متوسط و دارای حداقل امکانات یعنی: یخچال، هر نفر یک میز و صندلی جدا گانه، تخت جداگانه، کمد شخصی و بالکن است. بیشتر اتاق ها ۴نفره هستند.

فاصله خوابگاه تا کلاس درس به دلیل وسعت نسبتا کم دانشگاه به صورت پیاده ۱۰دقیقه می‌باشد.

محل برگزاری کلاس ها

  محل برگزاری کلاس ها با هم متفاوتند یعنی کلاس های آزمایشگاهی درون آزمایشگاه های مخصوص همان درس و کلاس های دیگر درون کلاس هایی که مجهز به دیتاشو، صفحه نمایش و... هستند، می باشد.

ارتباط با مردم شهر و مسئولین دانشگاه

  شهرستان زرند دارای مردمی خوب و مهمان نوازی است. مسئولین دانشگاه یک فضای دوستانه و علمی به وجود آورده و انگیزه هایی در دانشجویان برای تحقیق در علم و پژوهش حوزه مطالب ایجاد کرده اند.

امکانات علمی

  امکانات علمی دانشگاه شامل کتابخانه، آزمایشگاه‌های مخصوص مرتبط با درس‌های آزمایشگاهی به خصوص رشته معدن.

امکانات رفاهی - تفریحی

  با وجود وسعت نسبی کم(چه از نظر جمعیت، چه از نظر مساحت) دارای زمین چمن فوتبال، سالن زمین فوتسال، والیبال و بسکتبال می‌باشد. برای سینما و استخرهای شنا و... نیز از طرف دانشگاه بلیت های ارزانی تهیه می‌شود که می‌توان به راحتی در شهر زرند از امکانات تفریحی استفاده کرد.

تشکل ها و فعالیت های جانبی دانشجویی

  تشکل های دانشجویی موجود عبارتند از بسیج دانشجویی، تشکیل میزهای تخصصی از طرف سازمان صمت مختص هر رشته در دانشگاه و...

توصیه برای انتخاب دانشگاه

  این دانشگاه در رشته مهندسی معدن حرف هایی برای گفتن دارد و توصیه می‌شود کسانی که علاقه به این رشته دارند به این دانشگاه بیایند چرا که اساتید کارکشته در این رشته در دانشگاه فعالیت دارند واغلب دانشجویان پس از فارغ التحصیلی جذب بازار کار موجود می‌شوند.

یاحق. موفق و پیروز باشید


0