سلام به همه. امیدوارم حالتون خوب باشه.

درباره دانشگاه

  خب دانشگاه بینالود در حقیقت یه موسسه غیرانتفاعی هست که قبلا بهصورت یه موسسه کوچیک نزدیک خیابان سعدی مشهد بوده اما تقریبا 15 سالی میشه که ساختمان جدید خودشون رو در ورودی شهر طرقبه ساختند.

نکته ای که هست اینه که توی مشهد موسسات آموزش عالی کم نیستند اما اکثرا محیطشون مسکونی بوده که تغییر کاربری دادن به دانشگاه ، ولی دانشگاه بینالود از همون اول با استانداردهای دانشگاهی ساخته شده و کلاس ها خیلی بزرگ و نورگیر و مجهز به ویوئو پرژکتور هستن.

موقعیت جغرافیایی دانشگاه

  موقعیت مکانی دانشگاه در حقیقت بین خود شهر مشهد و شهر توریستی - ییلاقی طرقبه هست و فاصله اش تا خود مشهد با ماشین کمتر از 5 دقیقه هست ..

خیلی محیط سرسبز و با آرامشی داره (مخصوصا محیط اطراف دانشگاه به خاطر ییلاقی بودن منطقه (

تردد به دانشگاه

  دسترسی به دانشگاه هم از طریق سرویس های اتوبوسی که دانشگاه به صورت رایگان قرار داده امکان پذیر هست و هم از طریق اتوبوس های شهر طرقبه و مشهد.

خوابگاه

  من خودم مشهدی هستم واسه همین خیلی راجع به خوابگاه و اینا اطلاعات ندارم ... اما تعداد شهرستانی ها توی دانشگاه هم کم نیست !

ارتباط با مسئولین دانشگاه

  کادر اداری دانشگاه خیلی مهربون هستند و میتونم بگم که تقریبا بعد یه مدتی مثل دوستای خودشون باهاتون رفتار میکنن و از این بابت ها هر چی بخواین همراهتونن.

امکانات رفاهی – تفریحی

  دانشگاه یه سالن فوتسال بزرگ داره + رستوران بزرگ + 2 تا سالن همایش داره، یه موزه مردم شناسی هم کم کم دارن میزنن که به زودی افتتاح میشه ...

توصیه برای انتخاب دانشگاه

  در مجموع دانشگاه خوبیه به لحاظ امکانات و .... اما در مورد رشته های مختلف خب هر رشته از یه سری اساتید بهره مند میشن که بعضی هاشون خیلی آدم های بزرگی هستند و ممکنه بعضی رشته ها هم خیلی روش کار نشده باشه !

ممنون از اینکه تا اینجا با من بودید ...

شاد و پیروز باشین  / در امان خدا 


0