من دانشجوی ارشد رشته حقوق بین الملل در دانشگاه تربیت مدرس هستم. در سال 1399 توانستم در آزمون کارشناسی ارشد سازمان سنجش رتبه های برتر در گرایش حقوق بین الملل را کسب کنم. رتبه 11 حقوق بین الملل،رتبه 11حقوق بشر.

درباره تحصیل در این دانشگاه
محیط دانشگاه واقعا از جهت آرامش و امنیت که شما بتوانید تحقیقات خود را انجام دهید عالی است. دانشگاه تربیت مدرس امتیاز عالی که به شما در دوران کارشناسی ارشد ارائه می دهد مدرک مدرسی استاد دانشگاه است که شما می‌توانید بعد از دوران تحصیلات مدرک استاد دانشگاهی داشته باشید و آغاز به فعالیت استادی بفرمایید.

محل برگزاری کلاس ها
در حال حاضر که به خاطر شرایط اپیدمی کرونا همه کلاس‌ها در فضای مجازی برگزار می‌شود، ولی کلاس‌ها در همان پردیس اصلی واقع در تهران، بزرگراه جمالی زاده، دانشگاه تربیت مدرس برگزار می‌گردد.

امکانات
 محیط دسترسی عالی است و همه امکانات رفاهی در اختیار شما است. در رابطه با این خدمات می توانم به این موارد اشاره کنم: سرویس های مخصوص برای رفت و آمد به خوابگاه و دانشگاه. در اختیار گذاشتن فروشگاه چند منظوره دانشجویی، سایت های متنوع تحقیقاتی، دارای پارک علمی و تحقیقاتی و فناوری، دارای مرکز رشد و شرکت دانش بنیان.

ایجاد سالن های همایش با جمعیت بیشتر و فضای تخصصی،ایجاد سالن های مذاکره محور

تشکل ها و فعالیت های دانشجویی
تقریبا فعالیت متوسط دارند امکان رشد و تکاپو وجود دارد. 

می توان از تشکل های متنوع مثل انجمن اسلامی پیشرو نام برد، انجمن تحقیقاتی دانشکده علوم پزشکی،انجمن علمی در دانشکده و هر رشته ای.

درباره استادان
اساتید به نام در حوزه داخلی و حوزه بین المللی دارد و اساتید فعال و حمایتگری دارد. اساتید در زمینه رشته خودم:دکتر حسن سواری از دانشکده حقوق، دکتر پوریا عسگری دانشکده حقوق، دکتر علیرضا بهشتی فرزند شهید بهشتی از دانشکده ادبیات، آقای اصغر فرهادی کارگردان معروف استاد دانشکده هنر، خانم معصومه ابتکار استاد دانشکده علوم پزشکی

توصیه برای انتخاب رشته
متقاضیان ابتدا تحقیقات لازم را انجام دهند و بعد وارد این رشته شود زیرا رشته تحلیلی و سختی است.

 


0