با سلام.. بنده در مهرماه سال 1398 در دانشگاه شاهد پذیرفته شدم.

تردد به دانشگاه
دانشجویان غیر خوابگاهی اکثرا بچه‌های تهران هستند که از طریق سرویس حمل و نقل دانشگاه به خط مترو مستقر در حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) منتقل می‌شوند و دانشجویان از طریق مترو جابجا می‌شوند.

خوابگاه
اما دانشجویان خوابگاهی؛ خوابگاه دانشجویان دختر در خود دانشگاه مستقر است. خوابگاه دانشجویان پسر در کنار مترو ایستگاه آزادگان در خیابان نرگس مستقر است.

موقعیت جغرافیایی دانشگاه
دانشگاه شاهد در اتوبان تهران - قم قرار دارد. روبروی حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) - دانشگاه برای سهولت کار دانشجویان سرویس‌های حمل و نقل اتوبوس قرار داده است تا دانشجویان را به ایستگاه مترو مستقر در حرم امام (ره) جابجا کند. اما برای دانشجویان پسر در خوابگاه امام حسین(ع) که در شهر و کنار ایستگاه مترو امام حسین(ع) در خیابان امام حسین(ع) است سرویس جابجایی مستقیم تدارک دیده که در ساعت‌های مختلف جابجایی را انجام می‌دهد.

محل برگزاری کلاس‌ها
محل برگزاری کلاس‌ها در دانشکده هر گروه آموزشی است.

ارتباط با مردم شهر و مسئولان دانشگاه
ارتباط با مردم چون که آشنایی زیادی نداریم، کم بوده. فقط در مواقع خرید دوستانی را پیدا کردیم و خوش بشی داریم. با توجه به حرفه روزنامه نگاری و مسئولیت فرهنگی و ورزشی که بنده در دانشگاه دارم و فعالیت می‌کنم ارتباطم با مسئولان بیشتر از هر دانشجوی دیگری است که الحمدالله مثبت و خوب است.

امکانات علمی دانشگاه
امکانات علمی دانشگاه در خصوص رشته بنده علوم اسنانی مدیریت چندان تعریف و تنجیدی ندارد و از نظر بنده قابل قبول نیست
.

امکانات تفریحی دانشگاه
امکانات تفریحی در دانشگاه وجود دارد، اردوهای تربیت بدنی و فرهنگی در هر هفته انجام می‌شود و بنده مسئول ثبت نام هستم که در خوابگاه دانشجویی امام حسین ع مستقر بودم اما از کیفیت‌ها راضی نیستم
.

تشکل‌ها و فعالیت‌های جانبی دانشجویی
تشکل ها و فعالیت های دانشجویی بیشتر مختص کارشناسی‌ها است و توجهی به ارشدها ندارند که این یک نقیصه بوده، مشکل آفرین و مورد انتقاد ما است. تشکل‌های فعالی نداریم در دانشگاه فقط فعالیت‌های موردی بسیج است
.

توصیه برای انتخاب دانشگاه
می‌توانند در این دانشگاه تحصیل کنند چرا که این دانشگاه از لحاظ فرهنگی در سطح مناسبی است و در طراز صحیح اخلاقی قرار دارد.

 


0