Loading...

فارغ التحصیل رشته کارشناس حرفه ای امور گمرکی (کارشناسی)، در شرف کنکور برای مقطع ارشد هستم در صورت موفقیت رشته مدیریت کسب وکار (mba).

جو دانشگاه
محیطی است که در آن برای اینکه دانشجویان بتوانند مشغول به تحصیل شوند همکاری حداکثری صورت میگیرد. در کل فاقد جوی با دغدغه
.

ارتباط دانشجویان
 به دلیل شرایط فرهنگی و اجتماعی حاکم در این شهرستان، ارتباطات همانند کلان شهرها زیاد پر رنگ نیست، اما در زمینه‌ی همکاری در پروژه‌ها و... قابل قبول است.

ارتباط با اساتید
در چهار چوب عرف دانشگاهی و در کل محیط کلاس‌ها به اصطلاح خشک نیست
.

محل برگزاری کلاس ها
در دانشگاه و در هر مقطع دو دوره کارورزی وجود دارد خارج از دانشگاه
.

امکانات
در گذشته دارای رستوران و کافی شاپ و در حال حاضر فاقد این امکانات است. اتاق کنفرانس وجود دارد.
دانشکده ساختمانی دارای 3 طبقه نه چندان بزرگ در بلوار اصلی مرکز شهر است.
بوفه: در کنار دانشگاه کافی شاپ بزرگی وجود دارد که ارتباطی به دانشگاه ندارد و عمومی است
.

تشکل ها و فعالیت های دانشجویی
تشکل های دانشجویی مختلف و مشارکت در مناظره‌های استانی و کسب مقام ... و برگزاری استارتآپ‌های گوناگون، همایش‌های فرهنگی و اجتماعی
...

درباره استادان رشته
با توجه به علمی کاربردی بودن دانشگاه اساتید هر رشته متخصص و شاغل در همان رشته ی مربوطه هستند و اصولا با مدرک دکتری و یا مشغول به تحصیل در این مقطع.

توصیه
این رشته علاوه بر پشتکار و علاقه ی زیاد به امور مربوط به ترخیص کالا و بازرگانی، نیازمند روابط عمومی بسیار خوب می‌باشد. شاید به نظر بیاید که اسم با پرستیژی دارد، اما این رشته باید در حوصله ی فرد بگنجد. حضور در اسکله / انبارهای گمرگی، رفت و آمد در محیط های گمرکی، شهرک های تجاری و چه بسا صنعتی... با شرایت جوی، اقلیمی و آب و هوایی شرجی جنوب کشور حتی در تابستان...

در حال حاضر در کشور، فقط تا مقطع کارشناسی امور گمرکی امکان تحصیل وجود دارد. با توجه به زیر شاخه بودن این رشته از(مدیریت و خدمات اجتماعی) امکان ادامه تحصیل در رشته‌های مختلف مدیریت در شاخه‌های گوناگون وجود دارد که بی ارتباط نخواهد بود.


0