سلام و وقت بخیر
من محمد معمارزاده دانشجوی مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی اصفهان سیتی سنتر

بله مرکز بزرگ تجاری سیتی سنتر اصفهان
با افتخار به پشتوانه مردی بزرگ و کارآفرین در شهر اصفهان، جناب آقای صرامی، از سال 1392 دانشگاه علمی کاربردی سیتی سنتر در خود مجتمع تجاری ایجاد شده و افتخار حضور دانشجو از سرتاسر این میهن عزیز رو داره در چندین رشته.
رشته من «مدیریت گردشگری» هست و بیشتر باعث افتخار دانشگاه ما پردیس بین الملل هست و اجازه جذب دانشجوی خارجی رو در استان اصفهان داره.

برخلاف تفکرات دانشجویان از دانشگاه علمی کاربردی، دانشجویان واحد ما 50 درصد شاغل و 50 درصد غیر شاغل هستند و از این دو دسته همشون مهار هستند در رشته ای که دارند تحصیل می‌کنند.

جو دانشکده
جو بین دانشجوها همیشه یک روحیه عالی از حضور هست، کمتر بچه‌های ما احساس خستگی می‌کنند سر کلاس چون محیطی رو درست کردند و درست می‌کنیم که رفاقت درجه اولش هست و رقابت هم در کنارش. بعضی روزها هم آقای صرامی رو می‌بینیم و انرژی بیشتری می‌گیریم.

استادان
خدا را شاکر هستیم بابت اساتید بسیار عالی و ماهر در رشته‌ای که دارند درس میدن از اطلاعات به‌روز شده استادامون کیف می‌کنیم.

محل برگزاری کلاس‌ ها
محل برگزاری طبقه سوم و چهارم اصفهان سیتی سنتر هست بالای فود کورت شماره2

کیفیت امکانات
دانشگاه ما دانشگاه تازه تاسیس هست و با درجه کیفی مناسب
شاید یکی از کمبود‌های دانشگاه ما نداشتن سلف اختصاصی برای خودش هست.

تشکل ها و فعالیت های دانشجویی
رشته‌های گردشگری، هتلداری، مدیریت کسب و کار دارای انجمن علمی دانشجوئی هستند و امسال با افتخار چندین رشته از هنر به دانشگاه اضافه شده مثل موسیقی سنتی.

توصیه 
توصیه ما به دانشجویان این است اول دانشگاهی رو انتخاب کنید که بتونه مهارت رو در کنار رشته یادتون بده چون دانشجو با بالاترین مدرک درجه 1 ولی بی مهارت، کاری ازش بر نمی‌آید.
دوم دانشگاهی رو انتخاب کنید که رفاقت در اول باشه و بعد رقابت چرا چون رقابت همیشه هست ولی رفاقت نیست.

خوشحال میشیم پیج رسمی انجمن گردشگری دانشگاه رو فالو کنید در اینستا و با کارهای ما بیشتر آشنا بشید:   @iccmtu

 


0