سلام من امیرحسین محمدی فارغ التحصیل پزشکی ورزشی و دانشجوی سال آخر کارشناسی روانشناسی هستم.

جو دانشکده
روانشناسی  صمیمی است و من و همه‌ی دوستانم به دنبال این هستیم تا برای بالا بردن دانشمون تلاش کنیم.

فعالیت ها و تشکل‌ های دانشجویی
تشکل‌های دانشجویی هم که در همه‌ی دانشگاه‌ها هست رو داریم و فعالیت‌های زیادی از جمله علمی و فرهنگی و پژوهشی انجام می‌دیم و همینطور اساتید هم کمک زیادی در برگزاری بعضی مراسم‌ها و پژوهش‌ها می‌کنند.

محل برگزاری کلاس‌ ها
در مورد دانشکده هم باید خدمتتون بگم که دانشکده روانشناسی بطور معمول یک کلاس کارگاه برای واحدهای عملی داره و دارای کلاس‌هایی می‌باشد که تعداد دانشجویان برای دروس ۵۰ نفر است. به نظرم دانشکده برای رشته روانشناسی واحدهای عملی زیادی بذارن البته این کار یک برنامه کشوری است و باید توسط  سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اقدام بشه ولی این یکی از مسائلی است که همه‌ی دوستانم و من خواستار اون هستیم.

استادان
یکی از اساتید خوب دانشکده ما دکتر احدی هستن که از اساتید خوب و با سواد و متخصص روانپزشکی هستند. دکتر علوی زاده که متخصص روانشناسی بالینی هستند و از اساتید بسیار خوب و با سواد ما هستند. 

توصیه برای انتخاب رشته
در نهایت توصیه من به دانش آموزان عزیزی که می‌خواهند این رشته را انتخاب کنند این است که اول از همه این رشته نیاز به علاقه و صبر زیاد داره که باید ببینید اگه می‌تونید وارد بشید نکته‌ی بعد هم این که این رشته باید تا ارشد بخونید تا وارد بازار کار بشین و عضو سازمان نظام روانشناسی بشید و قبل از انتخاب رشتتون هم حتما ازمون‌های شخصیتی بدید و در نهایت هم آرزوی موفقیت برای همه‌ی شما عزیزان دارم.


0