من دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی برق گرایش الکترونیک در دانشگاه صنعتی اصفهان هستم. مقطع کارشناسی نیز در همین دانشگاه تحصیل کردم.

موقعیت جغرافیایی دانشگاه
دانشگاه صنعتی اصفهان واقع در 5 کیلومتری اصفهان هست.

تردد به دانشگاه
دانشگاه سرویس‌های دانشجویی برای نقاط مختلف اصفهان و همچنین برای شاهین شهر، خمینی شهر و نجف آباد دارد. سرویس های داخل اصفهان صبح‌ها ساعت 7 و عصر ساعت 4 و نیم حرکت می‌کنند. دانشجوهای کارشناسی اغلب مواقع ساعات کلاسی شان از 8 صبح تا 4 و نیم عصر به صورت تمام وقت هست مگر در مواقعی که تعداد واحد کم باشد یا اینکه دوره تحصیلی بیشتر از 8ترم شود.

درباره استادان
دانشکده برق اساتید بسیار خوبی دارد البته اساتید سطح متوسط نیز کم نیستند.

محل برگزاری کلاس‌ها
کلاس‌ها دردانشکده برق و همچنین در مجتمع کلاس‌های دانشگاه که کنار دانشکده برق واقع است برگزار می‌شوند. در دوره کارشناسی کلاس‌های مشترک با رشته‌های دیگر در تالارهای دانشگاه با جمعیت150 نفری برگزار می‌شود.

مساحت دانشگاه زیاد است اما از لحاظ زیبایی در حد متوسط. فاصله سلف با دانشکده برق خیلی زیاد و خسته کننده است.

جو دانشکده
جو دانشجوهای همکلاسی اغلب زیاد صمیمی نیست مگر دوستانی که بیشتر بهم نزدیکند. با همه‌ی سختی هایی که در دانشگاه صنعتی اصفان هست اما دانشجوها و از جمله خودم وابسته به اونجا شدیم و دانشگاهمون را دوست داریم...


0

با سلام زیبایی دانشگاه صنعتی اصفهان خیلی خوبه.مخصوصا در فصل بهار و در تایم شب ها که دانشگاه عالی میشه،اگه خوابگاهی باشید خیلی بهتر میتونید از این فضا استفاده کنید.در داخل دانشگاه هم که جنگل و چشمه و کوه سید محمد و امامزاده هس...


0